Wpis z mikrobloga

@L3stat: Zgaduje ze fan konfederacji skoro odrazu ubliżasz i sugerujesz ze niektórzy niepowinni miec prawa glosu. I czemu nie wyjaśnisz czemu miałbym go niemieć skoro niewiesz jak głosowałem?
@L3stat: przecież mają wybór - albo pracują albo nie pracują
ty tez masz wybór - albo kupujesz albo nie kupujesz
A rynek to zwerefikuje czy kupujacych w niedziele bedzie duzo to rynek wtedy zatrudni sobie pracownikow na niedziele a jak mało to zwolnienia

Prosta logika xDD

Demokracja nie jest idealna ale lepszego gówna jeszcze nikt nie wymyślił.
@Konkaki oczywiscie, że nie jestem fanem konfederacji, natomiast nie mam szacunku do ludzi, którzy nie mają jakiekolwiek wiedzy na temat w którym się wypowiadają. ( ͡º ͜ʖ͡º) jesteś idiotą, nie da się inaczej stwierdzić po tym co napisałeś.
@Konkaki xD tak już widzę jak biedronka systemowo zmusza pracowników do pracy ponad normę i potem jeszcze fałszują dokumentację czasu pracy xD.
@L3stat: No to prawdopodobnie zagłosowałem tak samo jak i ty, nie mam nic przeciwko handlowi w niedziele jeśli handluje sobie włascicel sklepu, student ktory sobie dorabia w weekendy albo jest dopilnowany ten jeden dzien w tygodniu wolny, mam za to problem w tym ze czesto w polsce powiatowej w polsce B niema zbytnio wyboru co do pracy co skutkuje tym ze te "40" godzin w tygodniu wygląda nieco inaczej niz na