Wpis z mikrobloga

@Pepega: Ja głosowałem bo przewidziałem że uzyskają niższy wynik od sondażowych, rozumiem że chciałeś powtórki z 2015 i kolejną kadencję Pisu dzieki uzyskaniu wiekszosci mandatow nieprzekraczającej progu Lewicy ale niestety
  • Odpowiedz
@Pepega: ale tak czysto niezlosliwie, nie wiezisz że twój wpis tylko będzie powielał konflikty i spory międzypłciowe? Dosłownie jest partia która kobiety #!$%@? (konfa) i odniesienie tego do lewicy jebiacej chłopów jest całkowicie nie na miejscu
  • Odpowiedz
@Pepega: no ja nie głosowałem, ale w sumie to jedyne co mi w lewicy przeszkadza to brak postulatu zrównania wieku emerytalnego i zniesienia obowiązku obrony kraju
  • Odpowiedz
  • 29
@bezprzypau co to za pytanie w ogóle xD a świeckie państwo prawa albo dofinansowanie nauki i służby zdrowia kosztem programów developer+ to oferta dla facetów czy kobiet?
  • Odpowiedz
prawdziwa twarz konfederacji 6% ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pomidorowymichal1: mam to samo zdanie, a głosowałem na KO. Nie trzeba być konfederatą, żeby stwierdzić, że żyjemy w ginocentrycznym świecie xD
  • Odpowiedz
twój wpis tylko będzie powielał konflikty i spory międzypłciowe?


@facebookzprzygody: a to grube, wpis randomowego wykopka cię "martwi", ale nie retoryka całej, jakimś cudem legalnie działającej partii jak Lewica, gdzie Żukowska, wszędzie zresztą dumnie wystawiana, pisała wobec mężczyzn rzeczy które by w kierunku kobiet kwalifikowały do określenia skrajnym faszystą. Konfa i Lewica to są dwa wiadra niebezpiecznych szurów, nie ma wątpliwości
  • Odpowiedz