Wpis z mikrobloga

@Shilghter: Sporo głosów PiS, ale po drugiej stronie mamy taki Sopot czy Gdynię (ta zwłaszcza), które też mają 0% przeliczeń oraz mały procent zmienił się w przeliczeniu chociażby Warszawy. Także tym można tłumaczyć tę chwilową zmianę trendu (przy ciągłym spływaniu głosów z masy małych gmin pisowskich).
@precz_z_komunia

Sytuacja zmienia się dosłownie z minuty na minutę na korzyść opozycji - zaczynają spływać dane z coraz większych komisji. Może to zabrzmi pompatycznie, ale wygląda na to, że młodzi uratowali ten kraj. Piękny dzień dla demokracji.


Jak byłem młody to też ratowałem kraj przed PiSem głosując na Tuska oraz PO. Retoryka była identyczna. Historia zatoczyła koło. Ciekawe jak długo to będzie w tym kraju trwało ( ͡º ͜ʖ͡
@hador24: temat jest prosty, jeden z wyborców Konfederacji prowadzi narracje, że ludzie powyżej 7 tysięcy brutto płaca wysokie podatki, ja podaje przykład, że wcale tak nie jest. Ludzie z jeszcze wyższymi dochodami często tworzą spółki i też płacą bardzo niskie podatki od zysków. Do tego Polska ma jedne z niższych podatków dochodowych na tle europy w przypadku osób zarabiających mocno powyżej mediany/średniej.

Większość firm ma jednak koszty i to zwykle niemałe,