Wpis z mikrobloga

#wybory

Jak zwykle wielka emigracja z USA za PiS. Dla mnie ludzie powyżej iluś lat na emigracji nie powinni mieć prawa głosu, bo niby dlaczego. Przecież oni mogą głosować nawet po złości, coś w stylu walić, niech to zaorają całkiem.
  • 51
  • Odpowiedz
  • 20
@Vanderwill wczoraj gdzieś mignął mi wywiad z jakąś kobietą, cytując "no mieszkamy tutaj [Bruksela] od 20 lat, ale zawsze na każdych wyborach jesteśmy" - XD
  • Odpowiedz
  • 16
@AcyX No nie kumam tego jak to może tak działać, jakim prawem tacy ludzie mogą mieć prawo głosu, dla mnie to może generować patologię w postaci głosowania po złości a nie żeby coś zmienić i żeby było lepiej.
  • Odpowiedz
@Vanderwill stare dziady i baby rodem z Podhala, Podkarpacia i Łomżyńskiego, co to wyjechały ze swoich dziur zabitych dechami za Jaruzela zrywać azbest i czyścić kible, z angielskiego to znają co najwyżej komendy swojego bossa, a wiedzę o Polsce czerpią z TVP Polonia i TV Trwam.
  • Odpowiedz
@Vanderwill: glosy ludzi zza granicy i tak sie w parlamentarnych wyborach praktycznie nie licza, bo wszyscy sa liczeni w warszawskim okregu. Nawet jakby 99% glosow oddanych bylo zza granicy a 1% w kraju, to nie wplynie to na wynik wyborow.
  • Odpowiedz