Wpis z mikrobloga

#posttaktyczny

Jak większość będzie miała ko, trzecia droga i lewica to zachęcam by osoby, które się cieszą dodały sobie ten post do zakładki i przeczytały za rok ;)
Obstawiam, że radość potrwa maksymalnie kilka miesięcy. Później się okaże, że w praktyce nic się nie zmieniło a jeśli zostanie zafundowana nam kolejna pandemia albo atrakcje typu indywidualny limit co2 to pracę będą szły w tych kierunkach jeszcze szybciej niż za pis.
Wielu też zauważyłem cieszy się, że ludzie z PiS poniosą odpowiedzialność xD
Jestem przekonana, że absolutnie żadnemu ważnemu politykowi pis włos z głowy nie spadnie...

  • 14
  • Odpowiedz
  • 7
@orejpolenatraktore teraz bedą mieli legalną aborcję, a przyda im się jak będą tu gwałcić jak w szwecji czy niemczech, ale poczekamy dwa lata aż się julki z tiktoka przekonają i już nie będzie tiktoków szkalujących pis i konfederacje, a tiktoki o tym jak boją się wieczorem wyjść z domu xDD polak głupi nawet po szkodzie
  • Odpowiedz
teraz bedą mieli legalną aborcję, a przyda im się jak będą tu gwałcić jak w szwecji czy niemczech


@manqo: chodzi o tych ciapaków wpuszczanych masowo za rządów byłej partii?
  • Odpowiedz
  • 2
@GeDox skoncz #!$%@? bo nie jestem pisowcem, ale nie wpuscili tyle tego co planuje opozycja, wroc tu za 2 lata i mam nadzieje ze sam se w ryj bedziesz pluc ( ͡ ͜ʖ ͡) wykop taki piekny, co 4 lata jedni debile wymieniani na drugich, chwile pewni siebie potem sie chowaja
  • Odpowiedz
  • 1
@GeDox jak już coś zrobią to będzie za pozno, a widze historia glosowan w sejmie i poprzednie rzady niczego ludzi nie nauczyly xD
  • Odpowiedz
  • 1
@GeDox i dlatego głosujmy na człowieka który 8 lat leciał w #!$%@?, narzekaliśmy że było źle, ale magicznie się zmienił i znów go kochamy xDD
  • Odpowiedz
Jak większość będzie miała ko, trzecia droga i lewica to zachęcam by osoby, które się cieszą dodały sobie ten post do zakładki i przeczytały za rok ;)


@orejpolenatraktore: wybieracie ludzi co w polityce są od 40 lat i dziwicie, się , że nie ma różnicy po za ilością zuchwalstwa w okradaniu was ze swoich własnych pieniędzy ale jest ok "pis kto tyle doł"
  • Odpowiedz
@orejpolenatraktore: wiele osób nie jest nawet świadomych że rząd nie zmieni TVP od ręki, musi wprowadzić ustawę którą prezydent musi klepnąć.
Dodatkowo tak jak piszesz. Wybrano grupę partii które:
- zamkną nas i gospodarkę w imię nowej pandemii
- kiedy łukaszenko przywiezie nowych imigrantów to wpuszczą ich bez większej refleksji
- zieloni z KO są za zatrzymaniem budowy elektrowni atomowej, lewica też może to poprzeć, KO także może się ugiąć pod naciskiem niemiec.
- jeśli już przejmą TVP to zrobią także propagandówkę bo już mają to na koncie, pytanie czy na takim poziomie co ostatnio czy na nowym wyższym poziomie które
  • Odpowiedz
@orejpolenatraktore: Słuszne spostrzeżenia. Entuzjam już zacznie opadać po 2-3 miesiącach. Spędziłem kilkdziesiąt minut na porównaniu programów całej koalicji - masakra. Oprócz pieniędzy z UE, TVP i odsunięcia PIS od władzy - pozostaje tyle różnic, że to jest po prostu przepaść. Albo wszyscy bardzo zluzują gumę w majtach co do swoich idei, albo PIS jako bardzo silna opozycja, z Prezydentem i Trybunałem rozpierdzieli ich w pył przy pierwszym potknięciu.
  • Odpowiedz