Wpis z mikrobloga

Ludzie w Polsce się cieszą, że PiS nie stworzy rządu (i ja też się cieszę), ale jeszcze nie wiedzą co ich czeka, jak Lewica będzie ten rząd formować xD

Każdy inny wynik niż porażka PiSu (czyli wygrana PO), przy jednoczesnym wysokim wyniku Trzeciej Drogi i Konfederacji, a niskim Lewicy, to jest po prostu cios dla polskiej gospodarki i polskich mężczyzn.

Stokroć bardziej wolałbym, żeby nawet po cichu PO zawarło jakiś układ z Konfederacją, niż z Lewicą. Dlaczego? Bo Platforma pozwoliłaby im realizować część programu, który bardziej odnosi się do gospodarki i sama odtrąbiłaby sukces. Natomiast w przypadku postulatów Lewicy, to ja się po prostu boję co tam się odwali.

#polityka #wybory
  • 9
Stokroć bardziej wolałbym, żeby nawet po cichu PO zawarło jakiś układ z Konfederacją, niż z Lewicą. Dlaczego? Bo Platforma pozwoliłaby im realizować część programu, który bardziej odnosi się do gospodarki i sama odtrąbiłaby sukces. Natomiast w przypadku postulatów Lewicy, to ja się po prostu boję co tam się odwali.


@Raul_: mati ty pakuj tornister bo jutro majca o 8 a nie siedzisz na mirko po nocach xD