Wpis z mikrobloga

Ponownie mozna zaobserwowac zwiekszone zainteresowanie #blackcoin em.

Radze troche pograc na wahaniach i szykowac sie na o wiele wyzszy kurs.

Juz jutro zostanie wykopany ostatni blok i wtedy Januszom pozostanie juz tylko skup.

Chcialbym jeszcze zauwazyc, ze zadna waluta w ostatnim czasie nie robila w ciagu 24h transakcji na ponad 400 BTC.

Co to oznacza?

Oznacza to, ze Cryptsy to kwestia bardzo niedaleka. Nikt nie odpusci takiego wolumenu.

Dla porownanie powiem jeszcze, ze na samym Cryptsy tylko Doge ma wiekszy vol :)

Czarnuch konczy szurac brzuchem o dno i wyplywa na powierzchnie.

#kryptowaluty
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeSmoke: Wow, pierwszy sensowny post w tym tagu o jakieś walucie od długiego czasu. Graty

Też obserwuje Czarnucha od jakiegoś czasu, dużo skupują - jutro gdzieś wieczorem ostatni kopacze się wyprzedadzą i wtedy kurs będzie zdany na łaskę grubej ryby co to będzie chciała sobie na tym zarabiać, kapitał jaki musi włożyć jest dużo mniejszy niż w maxie/dogecoinie czy czymkolwiek innym a wszystko przez to szybkie wydobycie 100%.
  • Odpowiedz
Chcialbym jeszcze zauwazyc, ze zadna waluta w ostatnim czasie nie robila w ciagu 24h transakcji na ponad 400 BTC.


@LeSmoke: slabo obserwujesz :)

Ciekawe co sie stanie jak ostatni blok zostanie wykopany i czy moje wczesniejsze zalozenia sie sprawdza.
  • Odpowiedz
@arturlot: Zarabiam na kopaniu. I jak kopię i zarabiam na tym kupę kasy to siedzę cicho. Wystarczy, że się pochwale to diff w kosmos poleci i jutro będę się pytał co mam kopać. Po co? Zarabiam i dobrze.
  • Odpowiedz
@arturlot: sumarycznie ma ponad 230 ze wszystkich giełd, nie dziwie się skoro do kopania tego dołączyło 3x kopaczy ile było wcześniej w tym multipoole - poczekajmy do poniedziałku wtedy będzie sytuacja bardziej klarowna
  • Odpowiedz
@arturlot: Nie wiem czy kopiesz czy tylko handlujesz. Jak mam coina, który w 200-300% zwraca mi wynajęcie rigów na betarigs to siedzę cicho i kopię. Jak wiem, że na jakimś coinie mogę zarobić kilka BTC w ciągu kilku dni inwestując np. 0,5 btc to też siedzę cicho. Po co mi konkurencja i większy diff? Nie jestem żyd ani sknera. Jak w grę wchodzą większe pieniądze to siedzę cicho i nie
  • Odpowiedz
  • 0
@arturlot: rozumiem, ze Ty obserwujesz baczniej, niz ja i nie bedzie dla Ciebie problemem wymienienie kilku takich walut z podobnym wolumenem w pierwszych dniach istnienia waluty.
  • Odpowiedz
@willapl: Ja pier. napracowali sie ? Nie robmy jaj.

A być moze Lesmoke robi dobra robote w tym momencie i nie obchodza go ludzie ktorzy odrazu sprzedaja o wykopia bo niby czemu ?

Dzieli sie informacja ktora jest dostepna dla wszystkich, Ci co jej nie znajda (po takim czasie) sa i tak na tyle zacofani jesli chodzi o krypto ze nie stanowia zagrozenia.

Opcje po tym jak skonczy sa kopanie
  • Odpowiedz