Wpis z mikrobloga

Ponownie mozna zaobserwowac zwiekszone zainteresowanie #blackcoin em.

Radze troche pograc na wahaniach i szykowac sie na o wiele wyzszy kurs.

Juz jutro zostanie wykopany ostatni blok i wtedy Januszom pozostanie juz tylko skup.

Chcialbym jeszcze zauwazyc, ze zadna waluta w ostatnim czasie nie robila w ciagu 24h transakcji na ponad 400 BTC.

Co to oznacza?

Oznacza to, ze Cryptsy to kwestia bardzo niedaleka. Nikt nie odpusci takiego wolumenu.

Dla porownanie powiem jeszcze, ze na samym Cryptsy tylko Doge ma wiekszy vol :)

Czarnuch konczy szurac brzuchem o dno i wyplywa na powierzchnie.

#kryptowaluty
  • 61
@LeSmoke: Wow, pierwszy sensowny post w tym tagu o jakieś walucie od długiego czasu. Graty

Też obserwuje Czarnucha od jakiegoś czasu, dużo skupują - jutro gdzieś wieczorem ostatni kopacze się wyprzedadzą i wtedy kurs będzie zdany na łaskę grubej ryby co to będzie chciała sobie na tym zarabiać, kapitał jaki musi włożyć jest dużo mniejszy niż w maxie/dogecoinie czy czymkolwiek innym a wszystko przez to szybkie wydobycie 100%.
Chcialbym jeszcze zauwazyc, ze zadna waluta w ostatnim czasie nie robila w ciagu 24h transakcji na ponad 400 BTC.


@LeSmoke: slabo obserwujesz :)

Ciekawe co sie stanie jak ostatni blok zostanie wykopany i czy moje wczesniejsze zalozenia sie sprawdza.
@arturlot: Zarabiam na kopaniu. I jak kopię i zarabiam na tym kupę kasy to siedzę cicho. Wystarczy, że się pochwale to diff w kosmos poleci i jutro będę się pytał co mam kopać. Po co? Zarabiam i dobrze.
@arturlot: sumarycznie ma ponad 230 ze wszystkich giełd, nie dziwie się skoro do kopania tego dołączyło 3x kopaczy ile było wcześniej w tym multipoole - poczekajmy do poniedziałku wtedy będzie sytuacja bardziej klarowna
@arturlot: Nie wiem czy kopiesz czy tylko handlujesz. Jak mam coina, który w 200-300% zwraca mi wynajęcie rigów na betarigs to siedzę cicho i kopię. Jak wiem, że na jakimś coinie mogę zarobić kilka BTC w ciągu kilku dni inwestując np. 0,5 btc to też siedzę cicho. Po co mi konkurencja i większy diff? Nie jestem żyd ani sknera. Jak w grę wchodzą większe pieniądze to siedzę cicho i nie rozumiem
@arturlot: rozumiem, ze Ty obserwujesz baczniej, niz ja i nie bedzie dla Ciebie problemem wymienienie kilku takich walut z podobnym wolumenem w pierwszych dniach istnienia waluty.
@willapl: Ja pier. napracowali sie ? Nie robmy jaj.

A być moze Lesmoke robi dobra robote w tym momencie i nie obchodza go ludzie ktorzy odrazu sprzedaja o wykopia bo niby czemu ?

Dzieli sie informacja ktora jest dostepna dla wszystkich, Ci co jej nie znajda (po takim czasie) sa i tak na tyle zacofani jesli chodzi o krypto ze nie stanowia zagrozenia.

Opcje po tym jak skonczy sa kopanie sa
@arturlot: po pierwsze napisałeś że

"volumen z ostatniej doby swiadczy o sprzedawaniu a nie o skupywaniu"

czyli jak ktoś wystawi buya na 100 btc i będzie go trzymał to świadczy że chce kupić? dla mnie to świadczy że ktoś chce podpompować, a trzymanie mniej więcej ceny i skupowanie pozwala mi stwierdzić że jednak ktoś to magazynuje

po drugie napisałeś także

"Hej male info co do wartosci tego coina kurs jest ogromne
@arturlot: To lotera. W sumie mogłem sprzedać połowię i to był faktycznie błąd :)

@SharpNieSharp:

Panowie jak volumen może świadczyć o kupowaniu albo sprzedawaniu? Nie jestem jakimś znawcą giełd ale to jest suma transakcji skupu i sprzedaży? Bez patrzenia na rodzaj transakcji nie można ocenić czy więcej osób skupuje czy sprzedaje ;|

Czemu się mylę?
@SharpNieSharp: Jak juz cytujesz to pelne wypowiedzi. Napisalem ze spadnie do 2 tygodni po wykopaniu wszystkiego.

Napisalem ze kopac sie bardzo oplaca a w innej wypowiedzi ze dopóki bedzie kopana bedzie sie bardzo oplacalo kopac.

Co sie stanie pozniej to loteria ale ja obstawiam ze nikt nie bedzie tego chcial kupowac.

Na razie to sie jeszcze nie mialo co sprawdzac bo moja wypowiedz byla skierowana do okresu 2 tygodnie po wykopaniu
@SharpNieSharp:

@bmLq:

Tak ale znaczna wiekszosc z ostatniej doby to byly ofery sell a nie buy dlatego ten volumen to sprzedaz a nie skup a to czy grubasy dumpuja i maja wystawione buy nizej by potem napompowac nie jest pewne jedna z mozliwosci ale pewne nie jest.

Ale tu pytanie gdzie sie podzialy teraz sciany buy na gieldach ?
@arturlot: Napisałeś ze diff spadnie co znaczy ze ludzie przestaną kopać bo przestanie być opłacalne. wyprzesz się pomyłki? czy poprostu przyznasz z tym przypadku nie mialeś racji? zacytowałem całą wypowiedź jedną i drugą.
@arturlot: gdyby tak było to kurs by spadał, a trend sie wyraźnie odmienia, wiec Twoja teoria jest od podstaw zła. Wczesniej faktycznie był spadek ale spowodowany on był głownie zamieszaniem na bitcointalk.

Arturlot przejawiasz sceptyzm. Do każdej waluty mozna podejść sceptycznie, a jednak ludzie zarabiają. Kursy rosną.

Zamiast doradzać blacka mógłbyś polecić co innego i wtedy sprawdzimy Twoja wiedzę merytoryczna. Kiedys juz mi cos polecales ale dam Ci druga szanse.
@LeSmoke: Polecam przegladac historie tego co pisalem i hitstorie tego co dzialo sie na gieldach jesli chodzi o poleacen przezemnie waluty. Ci co mieli skorzystac skorzystali reszta nie. Nigdy nie ma sie 100% pewnosci zawsze moze wydarzyc sie cos nieoczekiwanego.
@SharpNieSharp: ja licze od momentu pojawienia sie na btctalku dla mnie to jest start waluty a nie umozliwienie wykopywanie. Start dla mnie to 16 bo wtedy zaczyna sie budowac wszystko co ma tej waluty dotyczyc a najwazniejsze zaczyna sie budowac popularnosc. Takze zle sie zrozumielismy.