Wpis z mikrobloga

czy podcieranie to dobry sposób na wyczyszczenie rowa, jeżeli paradoksalnie polega na wcieraniu pewnych ilości kupy gówna w scianki swojego rowa, na skutek czego ilość gówna ciągle sie zmniejsza do momentu, kiedy będzie niezauważalna na papierze gołym okiem??
Majoł bidety gdzieś w krajach zachodnich, ale w Polsce to luksus...
zresztą mycie w bidecie też polega na wcieraniu kału w skórę/włosy
jak uciec od przeklętego wcierania????
#przegryw #pytaniedoeksperta #rozkminy #kiciochpyta
  • 15
@yhbgrobdoivbvwamsv kurcze no to trzeba by było przekminic coś w tą stronę.. Stosunkowo niedaleko od siebie mam oczyszczalnie ściekow, może jakis znajomy starych tam pracuje i by użyczył chemikaliów stworzonych w tym celu
Bende relacjonował jak nastąpi przelom
@starykuc: u moich rodziców bidety są we wszystkich łazienkach, u mnie też jest bidet w jednej a w 3 jest sam shattaf(ale to nie polska), nie wiem jak to się po polsku nazywa. Jak tobie gdzieś brakuje są takie podróżne które można kupić i założyć na kran

@yhbgrobdoivbvwamsv: po arabsku shattaf, nie wiem czy ma to polską nazwę
@starykuc: ogolone dupsko to obowiązkowy punkt pierwszy. Bez tego nie ma co zaczynać dalszej zabawy. Potem najpierw mokre chusteczki, a potem już polerka do sucha zwykłym papierem (na którym najczęściej nie ma już za grosz śladu). Ja tak czynie ostatnimi czasy i jestem usatysfakcjonowany.