Wpis z mikrobloga

#bobburgers
Obejrzałem wszystkie odcinki z rozpędu, ale ogólnie jestem zawiedziony.
Pierwszy odcinek to było wow. Tina wbiega do restauracji, kładzie się na podłodze i płacze bo jej upatrzony chłopak cośtamcoś, rodzeństwo nachyla się nad nią i padają zdania
Louise - oh, you should kill youself
Gene - yea!
Myślę sobie "o kurde dzikie, to może być dobry serial"... Scena o podobnej "mocy" nie pojawiła się w żadnym z 262 odcinków, tak jakby scenarzyści dostali opierdziel że za mocno wystartowali.
Ponadto szybko przestali rysować klatki, a zaczęli robić kopiuj wklej animacje tak że każdy następny odcinek wyglądał podobnie do poprzedniego. Jeszcze kilka lat i sztuczna inteligencja będzie w stanie generować nowe odcinki na poczekaniu.
Futurama > Family Guy > Bob Burger's ... > Rick and Morty
  • 2
@Duddkov:
1. przez skokowy poziom odcinków. Jedne są rewelacyjne, np. ten z pilotem do wczytywania życia jak w grze, a chwilę potem odcinek o przerośniętych plemnikach. Odcinek o symulacji, w symulacji, w innej symulacji, a potem odcinek cały poświęcony że jerry ma przelecieć matkę.

2. serial ma łatkę że naśmiewa się z rzeczy z których śmiać się nie powinno, np. bohaterowie w tym samym odcinku odtwarzają pearl harbor, a chwilę potem