Wpis z mikrobloga

Może jakoś rozkreci sie ta mafia ale pierwszy odcinek mnie nie porwal. Spodziewalem sie czegos na wzor The Traitors ale jednak to ogromnaaaaa przepasc. A reklama tej wody co 2min jest tak wkur..ca, ze nie da sie tego ogladac. W tv ani zadnych reality show nie ma tak nachalnych i uprzykrzajacych ogladanie reklam i lokowań. Czy on uwaza, ze jak pokaze ta wode 20x w filmie zamiast raz to sprawi, ze ktos to predzej kupi?
Juz naprawde mi sie nie chce zadnych ich odcinkow wlaczac jak widze wiecznie reklamy wod, batonow czy paczkow i ich samych co o nie np. walcza i sie stucznie nimi jaraja. No okropnne to jest.

#friz
  • 9
@corryand: Strasznie chaotycznie nagrane i zmontowane, nie przedstawiono kto tam wogóle jest a nie każdy wszystkich zna. Miałem wrażenie że to jakiś początkujacy youtuber nagrywa co w szybkim tempie wbił 500k subów i chce się jeszcze bardziej wybić. Jakoś nie przekonuje mnie ta Mafia. Myślę, że Rezi w listopadzie swoim programem pokaże jak to się robi :)
@Bunsen: no ja nienawidze tego formatu skracania wszystkiego, tak samo Mr beasta juz nie ogladam- tam nie ma zadnej historii, kontekstu ani nic z zycia tylko jakies urywki z dupy i koniec filmu. Teraz tez jakies zadanie i koniec urwanie filmu czy to w mafii czy na genzie. Nic z takiego normalnego zycia nie kreca, to co bylo na poczatku ekipy jest nie do zastapienia..
@Oskaros: Do uzupełniania witamin po melanżu to w aptece idziesz kupić odpowiednie produkty. Założeniem Oshee jest sport i takie osoby (które chcą uzupełnić witaminy) najczęściej korzystają faktycznie z ich produktów. A widać to najbardziej jak dzieciaki na obozach wykupują to wraz z swoimi opiekunami
@danoneek: jak jestes np na wyjezdzie w innym miescie w klubie i akurat nie zabrales ze soba torby ze suplami to dobrze jest zarzucic takiego RUSHA, tak samo te drinki ,,wypij przed i po'' z żabki tez Git