Wpis z mikrobloga

@Szotty: Tutaj chodzi o zbadanie rynku i zmierzenie się z tym co realnie potrzebuje użytkownik. Mam od dawna, ze swoim zespołem ludzi (których nie było łatwo zebrać) obraną jasną koncepcje portalu. Taka jest właśnie definicja młodych startupów, które muszą ciągle pracować z użytkownikiem by zbliżyć się do sukcesu ;d Ps, bardzo dziękuję za odpowiedź i bardzo doceniam!
@alfred0_0derfla a co jeśli użytkownik niczego nie potrzebuje i na siłę starasz się go uszczęśliwić? Dlatego zapytałem dla kogo ten projekt jest interesujący (może tylko dla was?) Obecnie żebym aktywnie korzystał z jakiegokolwiek nowego portalu społecznościowego to chyba jedynie jeśli ktoś by mi za to płacił a nie odwrotnie
@Szotty: Głównym założeniem jest to aby pozwolić użytkownikowi na dostosowanie swojej socialki do swoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz specjalistycznego narzędzia, to je wybierasz i w łatwy sposób podepniesz. A jeśli nie masz potrzeb, to nie używasz tych narzędzi i masz prościutką i lekką aplikacje do użytku. Tak jak Ty tego chcesz a nie jak narzuca Ci z góry portal. Dotychczasowe portale są albo skierowane do konkretnej grupy ludzi, często trzeba się przełączać
@alfred0_0derfla to jeśli użytkownik nie ma potrzeb, to w jaki sposób chcesz go skusić żeby w ogóle zainteresował się jakimkolwiek nowym portalem? Tak jak napisałem w moim przypadku jedynym ewentualnym aspektem byłby zysk. Jestem przyzwyczajony do obecnych, korzystam z nich intuicyjnie, praktycznie na ślepo