Wpis z mikrobloga

@eleganckichlopak: Właśnei przeglądam artykułu z 2014 i jestem przekonany, że to samo co bredzą od lat za każdym razem, gdy któryś polezie do TVN:

Szefa rządu nazywa też oszustem, a media w rozmowie z TVN24 oskarża o "seanse nienawiści" wobec niego.
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak jak włączysz sobie TVN to będą Ci chwalić PO, jak TVP to będą jechać po PO. Szury nie mają takiej wygody. Ich zoologiczne tępią we wszystkich stacjach.

Przecież większości wykopków taki układ bardzo sie podoba
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: Mentzen się nie nadaje do pokazywania go publicznie. Macie pretensje, że Kraśko wsadził go w za duże buty premiera, ale na tym właśnie polega polityka, żeby umieć rozmawiać i godzić sprzeczne interesy, a nie stać w kącie jak obrażone dziecko i wygrażać wszystkim palcem, jeśli chce się osiągnąć coś więcej niż przez ostatnie 4 lata grzania ław sejmowych i buldupienia na wszystko dookoła. A nabuzowany Mentzen do tej roli
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: Kraśko ponoc #!$%@? w wywiadzie z memcenem (nie wiem, nie oglądałem, ale załóżmy że faktycznie byl ostro stronniczy) I cyk! TVN = TVP tylko jest jeszcze gorsze od TVP!

TVP od lat napierdziela srogą propagandę, wręcz komiczną z perspektywy trzeźwego człowieka? Noooo, ale TVN to samo a w ogóle to gorzej, bo Kraśko raz nie był obiektywny czy tam po stronie konfederacji!

Cudowne chwytanie się brzytwy pisu i konfiarzy.
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: Nie mówiłem nic o Tusku, ale skoro poruszyłeś ten temat. Bardzo chętnie bym posłuchał jak Tusk tłumaczy się z Giertycha, bo obecność w polityce gościa związanego z LPR i MW to nieporozumienie, tak jak Bosaka.

Z drugiej strony Tusk codziennie od lat jest głównym tematem Wiadomości i innych programów TVP, a na jego konferencjach gości Kłeczko i inni funkcjonariusze. I jakoś Tusk się nie odpala jak #!$%@?. To samo
  • Odpowiedz
A co do pytań, to jeśli chciałeś mu jakieś zadać, to trzeba było iść na jego spotkanie. Mentzen jak chciał z nim porozmawiać, to też mógł przyjść. Nigdy nie unikał kontaktu z ludźmi i nie gotował się na scenie recytując jak debil teksty z filmów Lubaszenki.


@przekliniak: mówię tu o wywiadach po Faktach TVN
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: To nic nie zmienia. Ta zdolność, jakiej brakuje Mentzenowi nazywa się dyplomacja oraz część mózgu umożliwiająca ludziom wyobrażenie siebie w sytuacji hipotetycznej. Wyobrażasz sobie Mentzena na debacie w TVP albo w rozmowie z Kłeczko? Kłeczko by go zagryzł i wystał. Tusk jest w polityce od lat i nie raz konfrontował się z trudnymi sytuacjami, na każdym szczeblu. Wiesz ilu on ludzi wykosił w PO? I myślisz, że dałby się
  • Odpowiedz