Wpis z mikrobloga

@makrel_gieldowy: Mentzen się nie nadaje do pokazywania go publicznie. Macie pretensje, że Kraśko wsadził go w za duże buty premiera, ale na tym właśnie polega polityka, żeby umieć rozmawiać i godzić sprzeczne interesy, a nie stać w kącie jak obrażone dziecko i wygrażać wszystkim palcem, jeśli chce się osiągnąć coś więcej niż przez ostatnie 4 lata grzania ław sejmowych i buldupienia na wszystko dookoła. A nabuzowany Mentzen do tej roli się
@eleganckichlopak: Kraśko ponoc #!$%@? w wywiadzie z memcenem (nie wiem, nie oglądałem, ale załóżmy że faktycznie byl ostro stronniczy) I cyk! TVN = TVP tylko jest jeszcze gorsze od TVP!

TVP od lat napierdziela srogą propagandę, wręcz komiczną z perspektywy trzeźwego człowieka? Noooo, ale TVN to samo a w ogóle to gorzej, bo Kraśko raz nie był obiektywny czy tam po stronie konfederacji!

Cudowne chwytanie się brzytwy pisu i konfiarzy. Jeszcze
@makrel_gieldowy: Nie mówiłem nic o Tusku, ale skoro poruszyłeś ten temat. Bardzo chętnie bym posłuchał jak Tusk tłumaczy się z Giertycha, bo obecność w polityce gościa związanego z LPR i MW to nieporozumienie, tak jak Bosaka.

Z drugiej strony Tusk codziennie od lat jest głównym tematem Wiadomości i innych programów TVP, a na jego konferencjach gości Kłeczko i inni funkcjonariusze. I jakoś Tusk się nie odpala jak #!$%@?. To samo tyczy
A co do pytań, to jeśli chciałeś mu jakieś zadać, to trzeba było iść na jego spotkanie. Mentzen jak chciał z nim porozmawiać, to też mógł przyjść. Nigdy nie unikał kontaktu z ludźmi i nie gotował się na scenie recytując jak debil teksty z filmów Lubaszenki.


@przekliniak: mówię tu o wywiadach po Faktach TVN
@makrel_gieldowy: To nic nie zmienia. Ta zdolność, jakiej brakuje Mentzenowi nazywa się dyplomacja oraz część mózgu umożliwiająca ludziom wyobrażenie siebie w sytuacji hipotetycznej. Wyobrażasz sobie Mentzena na debacie w TVP albo w rozmowie z Kłeczko? Kłeczko by go zagryzł i wystał. Tusk jest w polityce od lat i nie raz konfrontował się z trudnymi sytuacjami, na każdym szczeblu. Wiesz ilu on ludzi wykosił w PO? I myślisz, że dałby się ponieść