Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje że każdy z was spełni swój obywatelski obowiązek i pójdzie w niedziele zagłosować. To chyba będą najważniejsze wybory w historii tego kraju i naprawdę każdy powinien skorzystać z tego świętego prawa demokracji... Pokażmy że jesteśmy społeczeństwem obywatelskim.
Plusują ci którzy będą głosować. Pozdrawiam dla was cieplutko.
#wybory #pis #konfederacja #koalicjaobywatelska #demokracja #polska
WujaTHC - Mam nadzieje że każdy z was spełni swój obywatelski obowiązek i pójdzie w n...

źródło: wybory

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@WujaTHC: to niezła demokracja gdzie głosujesz na gości którzy za ciebie podejmują decyzje przez najbliższe kilka lat iks de, ustrój zbliżony do demokracji to masz synek w Szwajcarii gdzie są referenda tutaj masz demokracje przedstawicielska czyli zamiast reki masz protezę. Głosować nie będę gdyz przebywam za granica gdzie obowiązują pewne normy ktore wg mnie w tym chlewie obs4anym od dziesięcioleci są przekraczane. Klucz do czterdziestaka;)
  • Odpowiedz
może PiS ma trochę za uszami ale lepsze to niż tusk i ściąganie imigrantów do Polski i dwóch złotych waloryzacji emerytury


@4gN4x: Brzmisz jak te targowe baby w Komentery u Federa.
Logytaze - >może PiS ma trochę za uszami ale lepsze to niż tusk i ściąganie imigrantó...
  • Odpowiedz
@SuperZenek: Nie wiem jak ty ale ja pamiętam lata '90 i sporo się zmieniło od tamtych czasów więc takie sypanie sloganami typu "nic się nie zmieniło od 30 lat" to zwykle pierd.olenie.
  • Odpowiedz
skaczcie te #!$%@? o najważniejszych wyborach. Co te wybory zmienią to że przy korycie będą drugie świnie? Przypomnę że te same gęby są u władzy od 89 i nic się nie zmieni przy tych wyborach jak i następnych, może zacznie się coś zmieniać jak Ci ludzie umrą ale pewnie też nie bo dalej nazwiska te same zostaną.


@SuperZenek: psioczysz a robisz to samo, co wybory taki wpis się pojawia, taki boomerski
  • Odpowiedz
słyszę to #!$%@? co wybory i nic się nie zmienia od 30 lat


@gustowny_dzikus:
Ależ zmienia się - na gorsze. Każda kolejna władza przeskakuje poprzednią w wałkach, nepotyzmie, korupcji, niegospodarności, manipulacji i gnębieniu obywatela. Myślicie, że teraz jest źle? Źle to dopiero będzie. System już jest tak rozwalony, że nie oni się już nawet z tym nie kryją, bo wiedzą, że #!$%@? im zrobią.
Młode gęby nic nie zrobią lepiej, bo
  • Odpowiedz
Posadziłem szczaw i kilka krzaków mirabelek, Znajomy szuka meneli na słupy watowskie.
W Bałtyku pojawiły się ośmiorniczki.
  • Odpowiedz
dwóch złotych waloryzacji emerytury

Waloryzacja – zasada prawna, która określa, że w razie zmiany siły nabywczej pieniądza po powstaniu zobowiązania, wierzyciel powinien otrzymać równowartość ekonomiczną wierzytelności z chwili jej powstania.


@4gN4x Hmmmmmmmmmmmmm
  • Odpowiedz
Mam nadzieje że każdy z was spełni swój obywatelski obowiązek i pójdzie w niedziele zagłosować. To chyba będą najważniejsze wybory w historii tego kraju i naprawdę każdy powinien skorzystać z tego świętego prawa demokracji... Pokażmy że jesteśmy społeczeństwem obywatelskim.


@WujaTHC: #!$%@? xD tylko plebs głosuje i marnuje swój czas
  • Odpowiedz
Zgadnij ananasie co można zrobić żeby ten stan rzeczy odmienić?


@MirekStarowykopowy:
Zamach stanu można zrobić. Nic innego nie ma prawa bytu. Nie pokonasz diabła w jego własnej grze według jego reguł, co byś nie zrobił - przegrywasz. Sam się możesz łudzić, nie ma problemu, ale wyzywanie ludzi od debili, bo mają inne zdanie na temat tego cyrku to trochę przesada.
  • Odpowiedz
@WujaTHC: xD xD xD

kolejne wybory tez beda najwazniejsze od 89, kazde sa

a obywatelski obowiazek to xD. Jak sie nie zna ktos to lepiej niech nie glosuje, bo zaglosuje tak jak go zmanipuluja.
  • Odpowiedz