Wpis z mikrobloga

@CoreInside: Używam bo 80% do 30-35% starcza mi na półtora dnia i tak. Jak gdzieś wychodzę na dłużej albo muszę dużo korzystać z telefonu to wtedy do 100% ładuję. A ładuję na codzień do 80% bo poprzedni model od 2019r. ładowałem do 80% (rzadko do 100%) i rozładowywałem do max 25% i na dzień dzisiejszy (2023r.) mam 88% kondycji baterii. Także 4 lata a spadek tylko 12% gdzie znajomi ładują do
@JK91: "Charge time"? Jeśli to to, to mam tu wartość 1143 aktualnie xd Sporo, na pewno tyle cykli nadaje się już do wymiany, pewnie przy 500 ale szczerze? Nie odczułem jakoś mega spadku wydajności baterii a w ustawieniach jest, że bateria może obsłużyć szczytowy pobór mocy prze urządzenie. Do takich podstawowych rzeczy typu facebook, messenger, ig, sms i przeglądanie internetu. na 8h wystarcza
rozładowywałem do max 25% i na dzień dzisiejszy (2023r.) mam 88% kondycji baterii


@iquiet: gdybyś ładował normalnie to miałbyś 86%.
@CoreInside: Z tej opcji nie korzystam, bo mam 13 PM, a Apple oczywiście do starszych iPhone'ów tego nie wprowadzi. Jednak poratowałem się Shortcutem, który mi w tym pomaga. Kiedy nie potrzebuje telefonu na cały dzień, kiedy nie jestem w podróży, ani ogólnie w obcym odległym miejscu, to ładuję do 85%.