Wpis z mikrobloga

Nie wiem w kogo #pis celował z tym kapiszonem o #nik dzisiaj. Konfiarze nie siedzą przed TVP więc ich nie zwerbuja a stare baby i tak są już zmobilizowane (np moja mama raczaca mnie "dziś mamy polityczne trzęsienie ziemi" a ja potem sprawdzam a to taki pierd) #wybory
  • 6
  • Odpowiedz
@czuczer: dlatego napisałem w elektorat wahający się. Niektórzy Janusze oglądający TVP mogą zagłosować na Konfę, ponieważ ten Janusz jest bardziej na prawo od PiS i nie czerpie informacji tylko z TVP. A teraz zrobili im mętlik w głowie. Pewnie to nie jest duża liczba wyborców Konfederacji, ale może mają dane, że takie zmienić delikatnie wynik wyborów
  • Odpowiedz
@czuczer: a tutaj się zgodzę. Nowe taśmy na Tuska mogły osłabić PO i zmotywować wyborców PiS, ale znowu TD by mogła wzrosnąć. Taśmy na Hołownie-Kamysza mógłby wywalić TD pod próg, ale pewnie nic takiego nie mają. Lewica pewnie i tak byłaby bezpieczna z progiem 5%.

Taśmy Banasia nie ruszą wyborców paktu senackiego, konfiarze najwyżej nie zagłosują na Banasia juniora i to tyle.
Jedyny sens jest taki, że Konfa straci kreta,
  • Odpowiedz
@czuczer: a no właśnie. Banaś miał pokazać wyniki kontroli, więc to nawet może nie być wyborcza zagrywka, tylko ukrycie wyników kontroli przed opinią publiczną poprzez zrobienie zasłony dymnej. Tutaj stawiałbym pieniądze
  • Odpowiedz