Wpis z mikrobloga

Ja nie widzę ratunku dla #poznan

Patrząc co lokalna władza zrobiła z miastem to będzie ponad 40% ludzi co zagłosuje w niedziele na tych co rozwalili biznesy na Starym Rynku, mieli gdzieś na wszystkie partactwa Tormelu

Na głównej widać, że tylko Betonowy Jasiek i że super, że robole się nabijają z wpadania do dziur a szef Tormelu mówi "no nie da się" aby koparka lawirowała między ludźmi...

Już lepiej dać głos na wsiura i ministranta aniżeli na ludzi co robią podobne wały jak PiS...

#polityka #bekazpodludzi #bekazlewactwa
  • 19
@xDawidMx: Poznań przez ostatnie 15 lat z miasta drugiego po Warszawie zrobił się jakąś dziurą pokroju Łodzi, Bydgoszczy czy Szczecina. Kraków i Wrocław, a ostatnio nawet Katowice odjechały już bardzo daleko i z roku na rok uciekają coraz szybciej. Jestem za stary i za biedny na przeprowadzkę (jakbym sprzedał tu dom to bym w życiu takiego samego nie kupił w prawdziwym dużym mieście), więc siedzę tu i czuję, że przegrywam życie
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Ale co masz dokładnie na myśli, jaki parametr?
Dla mnie podstawa to bezrobocie, płace, ceny mieszkań, komunikacja miejska. I to mi się w Poznaniu podoba.
Oczywiście rozkopanie centrum na 2 lata to skandal i na Jaśkowiaka nie zagłosuję nigdy. Komuś ewidentnie zabrakło wyobraźni
@ITcrowd: każdy parametr. Bezrobocie niskie jest teraz w całej Polsce, zarobki w Poznaniu obsysają na tle innych dużych miast. Ceny mieszkań to 10k/m2, dopłacasz 1k/m2 i możesz kupić mieszkanie we Wrocławiu, który jest pod każdym względem lepszym miejscem do życia, o Śląsku już nie wspominając, gdzie ceny są dużo niższe. Komunikacja miejska mnie nie interesuje, bo jeżdżę samochodem i pod tym względem jest źle i coraz gorzej, dużo, dużo gorzej niż
@xDawidMx: niczym sie nie różnisz od komentujących na epoznan.pl xD gdyby nie remonty to byś narzekał, że to ta sama ekipa, która doprowadziła do tego, że stan tramwajów wygląda gorzej niż we Wrocławiu a rynek wygląda gorzej niż dworzec w bytomiu
@sztach niczym się nie różnisz od świty JJa - remont powinien być zrobiony, ale nie na zasadzie takiej, że z kabzy samorządu Jaśkowiak urządza sobie w social mediach propagandę jak PiS że to jego zasługa oddania szybciej PST oraz nie na tej zasadzie, że jeden podwykonawca zrobił tak aby tramwaje jezdzily max 50km/h a nie 70 jak dawniej.
Czyli po prostu kasa poszła w błoto, bo teraz na estakadzie gdyby nie odgórne
@xDawidMx: nie ma co sie dziwić, że remonty są robione po macoszemu, skoro samorządy od kilku lat coraz bardziej bieduja i szukają oszczędności, w Szczecinie jest jeszcze gorzej