Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #geje #zalesie #przegryw

Ludzie hetero mają tak niewiarygodnie łatwo jeżeli chodzi o związki. To jest niesamowite, że możecie tak po prostu poznać kogoś w codziennym życiu.

Jak byłem w liceum to siedziałem sobie w pracowni komputerowej, laska zagadała "a przepraszam bo tutaj nie umiem w komputerze czegoś zrobić, mógłbyś pomóc", potem na przerwach zawsze miała czas pogadać, żaliła się że z chłopakiem jej nie wychodzi, zapraszała mnie do siebie. Wystarczyłoby temat pociągnąć.

Potem na studiach chodziłem po uczelni bo miałem przerwę w zajęciach, rok młodsza dziewczyna zagadała bo nie mogła znaleźć gabinetu pewnego profesora. Poznaliśmy się, znajomość przetrwała do końca studiów: wspólne spacery, godzinne rozmowy przez telefon o wszystkim i o niczym, jak samorząd zorganizował wyjazd w góry to koniecznie chciała spać ze mną.

Teraz w pracy jest taka jedna. Jeszcze się nie zdarzyło żeby się nie śmiała z mojego żartu, nawet jak opowiadam te najgorsze. Niby mężatka, ale czasem specjalnie przychodzi na drugi koniec biura siedzieć koło mnie "oj bo tam u mnie głośno jest" ale ze wszystkich miejsc gdzie jest cicho wybiera akurat to konkretne obok mnie.

W międzyczasie kiedyś szukałem przez internet kogoś do pogadania o czymś, odezwała się jedna kobieta, i tak sobie już dwa lata gadamy, nawet raz się widzieliśmy.

A jak się szuka faceta to jest niesamowicie trudno, bo w życiu codziennym absolutnie nie ma szans na kogoś wpaść. Udane związki często poznają się przypadkiem, bo poznają się ludzie o podobnym stylu życia. Ja tej możliwości nie mam, muszę chodzić do specjalnych klubów. Natomiast poznawanie ludzi w klubie jest męczące gdyż z większością nie mam absolutnie nic wspólnego, tak w ogóle to ja nie lubię klubów bo jest za głośno, więc dla samej uciechy oka sortuję bywalców po wyglądzie, co jest przyjemne, ale do niczego głębszego nie prowadzi [z tego miejsca pragnę pozdrowić mocno owłosionych starszych panów z brzuchem piwnym: szkoda że baby nie potrafią was docenić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)]. Owszem, łatwo jest o seks, ale niesamowicie trudno jest poznać kogoś z kim łączyłoby mnie coś więcej. Aplikacje randkowe to totalna porażka, wszystko jest zaprojektowane pod zysk KUP PREMIUM OSTATNIA SZANSA ZA JEDYNE 10ZŁ ZOBACZYSZ KOLEJNE ILEŚTAM PROFILI.

Oczywiście nie wspomniałem o fakcie, że 90% gejów to ludzie skrzywdzeni przez los, no bo nie oszukujmy się że w tym kraju żyje się gejom po prostu źle, i wchodząc z nimi w związek zderzasz się ze wszystkimi ich traumami.

Jestem przekonany, że gdybym był hetero to nie byłbym samotny.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@Pandillero: gdyby nie podobały ci się kobiety, to byś miał wywalone w cały blackpill, p0lki wyścigi o tzipe. Nawet byś nie siedział na wiadomych tagach. Wtedy twoim problemem byłaby samotność z racji braku możliwości poznania innego mężczyzny, więc nadal czułbys się jak przegryw.