Wpis z mikrobloga

@Marcino1322: zanim okazało się, że to zwykły narcyz-psychopata nawet wykopki podniecały się, że on jest przystojny. Zachodziłam wtedy w głowę jak można mówić o takim chłopczyku, że jest przystojny. Może ja po prostu jestem już stara, ale dla mnie taki suchoklates z długimi włoskami, rozpiętą koszulą, na klacie milion naszyjników, na ręce milion bransoletek to zwykła #!$%@? jest.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: to nie ocenianie, a stwierdzenie, że ktoś z takim wyglądem nie może być przystojny. Zdecydowanie bliżej mu do zniewieściałego chłopa.
Na pierwsze pytanie nie odpowiem, bo nie wiem co oznacza, na drugie też, bo pewnie więcej od Ciebie i mogłabym Cię urazić.
  • Odpowiedz
@Marcino1322: To że Sroch jest #!$%@? jako człowiek jest oczywiste, ale obiektywnie jeśli brać pod uwagę tylko uczestników HP7 to jest najbardziej interesujący wizualnie. Gdybym nie wiedział jakim jest narcystycznym debilem i miałbym sparować go z jakąś ładną dziewczyną do reklamy i wybierałbym wśród uczestników HP7 to pewnie bym wybrał jego. Ludzie jak już kogoś nie lubią to jadą po całości, ale fakty są takie ze Sroch podobał się nie
  • Odpowiedz
@dagmara-wojcik:
Pierwsza rzecz, zadałem jedno pytanie. a nie dwa...
Druga rzecz:

Zachodziłam wtedy w głowę jak można mówić o takim chłopczyku, że jest przystojny.

to jest stwierdzenie, że dla ciebie nie
  • Odpowiedz
@Marcino1322 jak wchodzili do programu, to oceniłam go pozytywnie, bo był trochę inny od reszty.
Mówiłam: "o! chudy z Łodzi".

Podobało mi się, że w końcu ktoś wszedł nieoczywisty, nieprzypakowany, nie-trener, nie-byznesmen. Nawet pozytywnie oceniłam go po tym, że kiedy cała grupa była przeciwko Łucji, on nie pozostawił jej zupełnie samej. Do czasu.
.
i tu duża
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: Na p9dstawie wyglądu oceniła, że wygląda dla niej jak #!$%@?. Na podstawie czego miała ocenić jak dla niej wygląda? Miała poznać jego wnętrze i powiedzieć, że na podstawie stosunku do romantyzmu w polskiej literaturze wygląda dla niej jak #!$%@??
  • Odpowiedz