Wpis z mikrobloga

Jeżeli jest jakaś lekcja, którą możemy wyciągnąć z tego burdelu na Bliskim Wschodzie, to żeby za żadne skarby nie importować odwiecznych konfliktów z dzikich krajów, z którymi nie mamy jako Polska nic wspólnego. Poparcie dla masowej imigracji to poparcie dla transplantacji obcych zwyczajów, przemocy i problemów trzeciego świata.

#izrael #palestyna #wojna #imigranci #polska
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 139
@arkadi2020:

należy poczytać jak powstał Hamas. Do końca nie wiadomo po której jest stronie.


tak jak powiedziałam, to nie jest mój problem. Mogę sobie o tym poczytać z naturalnej ciekawości o świecie, ale nie zamierzam tutaj kłócić się z nikim w imieniu żadnej ze stron.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: otóż to. Można wiele nam zarzucić, ale zachowujemy się mimo wszystko jak cywilizacja, a nie jak małpy z brzytwą. Zaburzanie tego porządku nie jest w niczyim interesie - nie zmienia też położenia imigrantów i krajów z których pochodzą.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: właśnie nie, to kolejny przykład, że trzeba integrować imigrantów choćby byli Białorusi i Ukrainy. Przede wszystkim mają się uczyć języka polskiego i wykazać się wiedzą o historii oraz kulturze. To jest najważniejsze w otrzymaniu obywatestwa. Plus jakieś 7-10 lat pobytu stałego.

Odkąd jest dużo Ukrainek w PL, mam wgląd w ich media społecznościowe. Udostępniają po ukraińsku. W realu starają się trzymać razem. Polacy swoją drogą to samo robią na
  • Odpowiedz