Wpis z mikrobloga

@Plp_ bo na przyklad kobiety dużo częściej niż mężczyźni mają trądzik np na tle hormonalnym misiaczku ;-) bo mamy miesiączki, ciążę. Mi zawsze przed okresem coś wyskakiwało mimo że pielęgnacja dopięta top. Przebarwienia w zależności od osoby znikają w różnym czasie, u mnie to jest kilka miesięcy aby całkowicie pozbyć się przebarwienia po pryszczu więc zakładając że co miesiąc mi coś tam wyskakuje przed okresem to praktycznie nigdy nie będę miała idealnej
@wonsz_smieszek ja zawsze chodzę z torebką #!$%@? wielkości tableta a w środku wszystko: powerbank, kable, ładowarka, klucze, hajs, portfel, efaja, liquid do efaji, zapasowe aku do efaji, worek płócienny jakby mnie na zakupy naszło, chusteczki zwykle, chusteczki nawilżane, zapasowe skarpetki i niewypierdziane majtasy jakbym z nienacka miał mieć kolacjośniadanie u jakiejś różowej, dezodorant, szczoteczka do zębów, pasta, gumy do żucia, żarcie typu batony czy orzeszki itp itd
Pobierz Myslovitz - @wonsz_smieszek ja zawsze chodzę z torebką #!$%@? wielkości tableta a w ś...
źródło: Zdjęcie z biblioteki