Wpis z mikrobloga

@Zioman: zagralbym coś jeszcze kiedyś na party z tobą i martinem i kimś tam jeszcze ;; nawet ten nieszczęsny killzone ;; ej tej headset standardowy jest taki cichy czy ja jestem głuchy? Grałem raz z wami i raz z nizikiem(trofiki w nfs) i naprawdę trzeba się wsłuchać by coś zrozumieć, a ustawiłem głośność na maks ;_;
@Zioman: ja mam tylko ten co bym w zestawie ps4. Korzystam z dość dobrych głośników 5.1 wiec słuchawki to dla mnie ostateczność w nocy. Ale bapraed słabo was słyszałem. Słuch dodać dobry mam. Na Xbox pamiętam, że lepiej ten headset pracował. Ciekawe czy działa ps4 xD
@Zioman: nfs rivals na ps4 8/10 oceniam, ale dziś w pracy grałem na vicie w nifs:mw i #!$%@? no te Lagi, te pojawiające się elementy otoczenia, te rozne(bo taki mam wrażenie) modele jazdy w wolnej jeździe i w wyścigu. Szkoda, że w plusie takie słabe gry na ps4 teraz.
@Zioman: mnie tam mało rozwydrzyl ;p vite mam od premiery. Plusa od kilku msc i na razie slabo;p chociaż tyle, że na vicie miałem moje must have ze śmiesznych ścigalek w stylu sonic itd. Dobra idę spać. Bo dziś trochę oooo jestem ;_;. Pogadamy jutro(Tz. dziś) . Ale w multi pogralbym.