Wpis z mikrobloga

  • 1
@Gieremek: no najwidoczniej są one #!$%@? zrobione :D zaznaczam zdecydowanie tak przy tych kwestiach - a i tak wychodzi mi konfa xD bo przy kwestiach ekonomicznych po prostu są jedyną partią która jest przeciwko rozdawnictwu
  • Odpowiedz
@Gieremek każdy porządnie wykonany test pokaże taki wynik osobie która nie jest zatwardziałym betonem partyjnym i ma zróżnicowane poglądy. Szczególnie gdy miesza się wolność gospodarczą i światopoglądową.
  • Odpowiedz
@myidioci: Jeśli ktoś pisze, że jest za "aborcją do 12 tygodnia, wycofaniem religii ze szkół, usunięciem funduszu kościelnego i za związkami partnerskimi", to kalkulator nie powinien pokazać Konfederacji na pierwszym miejscu, bo ta partia ma skrajnie przeciwne zdanie o każdym z tych postulatów. Prędzej powinny pokazać się ugrupowania bliżej centrum, które też maja postulaty wolności ekonomicznej przy jednoczesnym liberalizmie światopoglądowym.

Za głupiś, by w ogóle wchodzić z tobą w polemikę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Gieremek ale tak wyszło bo jestem również za gospodarczą wolnością, mogę Ci filmik nagrać jak nie wierzysz w ten rezultat, problem jest w tym że w Polsce po prostu nie ma partii o których piszesz bliżej centrum, wszystkie oprócz konfy po prostu by rozdaly więcej pieniędzy i tyle
  • Odpowiedz
@Jurigag: ja stojąc przed takim samym wyborem co ty, wybrałem partię w której zgadzam się tylko z częścią posłów, zamiast partii, w której zgadzam się tylko z częścią poglądów
  • Odpowiedz
  • 0
@Gieremek tylko właśnie z tych latarnikow i drogowskazow większość poglądów wychodzi mi z konfą xD mimo że światopoglądowo jestem prawie całkowicie odmienny od nich
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś pisze, że jest za "aborcją do 12 tygodnia, wycofaniem religii ze szkół, usunięciem funduszu kościelnego i za związkami partnerskimi", to kalkulator nie powinien pokazać Konfederacji na pierwszym miejscu


@Gieremek: No tak bo to jest must have skoro w pozostałych pytaniach których jest więcej koleś może się zgadzać z nimi. Widać, że najostrzejszą kredką w piórniku nigdy nie byłeś. Sprowadzanie całości do tych trzech wymienionych przez ciebie rzeczy jest bezsensu.
  • Odpowiedz