Wpis z mikrobloga

@ButelkaBezKaucji: u mnie tak samo, ale weź pod uwagę że mamy z 8 mln emerytów i co trzeci Polak ma +50 lat. Poza tym ludzie pamiętają, propagandę antypolskości uprawianą przez Volksdeutsche Partei i wychwalaniu wszystkiego co płynie z
prądem europejskiego "postępu" xD
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: wśród znajomych z grubsza w moim wieku w sumie tylko jedna osoba otwarcie przyznaje że głosuje na PiS. Ktoś by się pewnie jeszcze trafił, ale ani ja nie wyrywam się do dyskusji o polityce, ani nie wszyscy by się przyznali jak z góry byłoby wiadomo, że będą w mniejszości i to "kontrowersyjna" opinia.
Za to najlepszym przykładem radykalizacji przez TVP jest dla mnie mój tata. W 2015 w ogóle nie
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: ja znam tylko 2. Kilka dni teku jakieś emeryt z demencją zaczepiali mnie w autobusie że PiS taki wspaniały bo teraz za pisu za emeryturę mogę kupić telewizor i to nie jeden a za po to w peweksie za dolary się kupowało i trzeba było kilka miesięcy pracować. No i znam jednego pisowca w rodzinie, wiek 80+ i powtarza że gdyby był Tusk polski by nie było. Sprzedadałby cały kraj
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji u mnie w robocie ziomki 50+ będą głosować na PiS. Dlaczego? Otóż otrzymałem odpowiedź, że oni już mieli Tuska i było jeszcze gorzej, a na innych nie ma sensu głosować. Ktoś coś jak ich z tego wyciągnąć? Ja lvl 28 i trochę inaczej patrzę na to, głównie chodzi o to, że czytają propagandowe informacje jak i oglądają TVP i inne gowna. Pomocy ????
  • Odpowiedz