Wpis z mikrobloga

Dzień 10 - 100 Dni do WILD
Cześć, sytuacja niemal identyczna jak w ostatnich dniach, poszedłem spać 23:00, pobudka 4:30.
Różnica tylko taka że użyłem innej kotwicy: skupienie na szumie od kompa, trochę mocniej niż na kotwicy w poprzednich dniach i nie mogłem znów zasnąć ;/

Po około 40 min, poszedłem normalnie spać, zasnąłem w 5 minut.

Chciałem osiągnąć czystego wilda, ale idzie to w kiepską stronę, chyba będę próbował okolicznych technik, na celownik w najbliższym czasie wezmę ssild.

PODUSMOWANIE:

Poczytam trochę o ssild'ie i postaram się spróbować tej 'techniki". Czytałem że jest łatwiejsza, a ma wiele wspólnego z WILDEM. Spotkałem się z opinią że najgorzej w osiąganiu ld, jest powtarzać to co nie wychodzi. Aktualnie wild, kompletnie mi nie idzie, spróbuję coś innego, może nabranie doświadczenia spowoduje rozwinięcie w tym temacie, i "odblokowanie" czegoś w procesie osiągania wilda.
#sen #luciddream #luciddreaming #wyznanie #samorozwoj #wild #zdrowie #ld
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dejdwid96: Jak chcesz WILD to spróbuj FILD, ew jak pisałem liczenie co 3 w dół od 100
Co do SSILD raz pamiętam robiłem to miałem krótkie LD (chociaż sam SSILD mi nie wyszedł to potem MILDa robiłem) tylko musisz wiedzieć ile cykli wykonałeś i ile skupienie na jednym trwało ale ludzie polecają, mówią że dzięki temu mieli wiele LD
  • Odpowiedz