Wpis z mikrobloga

@Alter_Konto Najlepsze że w obu naszych przypadkach widzieliśmy to na totalnym zadupiu. Tyle że ja nie miałem przy sobie telefonu a byłem tak wpatrzony w okno w domu że nawet nie przeszło mi przez myśl żeby iść to nagrać
@Alter_Konto: Ostatnio jechałem A1 w strone Łodzi i właśnie na wysokości Włocławka coś wisiało w powietrzu. Widziałem to z daleka, niedokładnie. Zwróciłem na to uwagę, bo dosłownie odbiło mi światło słoneczne w oczy bardzo mocno - dosłownie tak jakby ktoś zaświecił we mnie reflektorem. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Próbowałem wyszukać to później wzrokiem, ale było ciężko jadąc. Sprawdziłem flightradar, ale nic nie było.
EDIT: było czyste niebo, rano, około 10:30
@epll: flara cię nie oślepi jak reflektor, a nawet mocniej. To musiało być coś błyszczącego i to bardzo mocno. Samolot bym zauważył. Z tym miałem problem, żeby to wyśledzić mimo czystego nieba.
@Alter_Konto: to musiało być na prawdę jasne skoro kamerka w samochodzie, w nocy, aż tak dobrze to nagrała.
Możesz wrzucić na reddit ufos to dostaniesz dużo plusów i może ktoś to wyjaśni( ͡° ͜ʖ ͡°)
co to za helikopter który nie wydaje żadnych dźwięków?

@Alter_Konto: Taki helikopter, który jest kilkanaście/kilkadziesiąt kilometrów dalej od Ciebie

Swoją drogą bawi mnie, że ludzie widząc światełko i nie wiedząc, na co patrzą, są w stanie powiedzieć, jak daleko to jest. Znacie wymiary? Ty robisz jakieś kropki sugerując pozycję, dwóch innych mirków pisze, że coś było "daleko".