Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nie ogarniam tego podniecania sie u tych żmij Kukizem, że niby takie ciasteczko. Jak dla mnie typ wygląda jakby mu brakowało przysłowiowej piątej klepki, ale i nie tylko... Kompletnie nie jest dla mnie atrakcyjny wizualnie, może to wina jego "stylu bycia", ale typ jest dla mnie odpychający po prostu. A one np kisiel w majtkach, że tak zajebiście wyglądał na inprezie w stylu hip hop () jeśli juz koniecznie musiałabym kogoś wybrać kto mi się podoba wizualnie to nie byłoby nawet top 3.. Jeśli już to Marvin i nawet Jacek, ale nie zawsze ¯\(ツ)/¯
  • 11
@patrycja3123: ja tak samo. Jeśli już to Marvin. I już. Kukiz miał dosłownie kilka miłych momentów, ale niestety to był 1% całości. Pozostałe 99% to jakiś niewypał. Troglodyta, nie potrafi się wysłowić, najchętniej spać, leżeć, pierdzieć w kanapy. Czułam ogromny niesmak, kiedy rozmawiał z młodą. Źle się na to patrzyło.
Jego "dorosłość" i jej taka młodzieńcza, niewinna radość - no sorry, nie.
@patrycja3123: powiem Ci jak ja go odebrałam.
Może i Kukiz nie jest misterem, ale nie można mu odmówić, że nie ma czegoś co przyciąga wzrok. Dodatkowo jak wszedł i na tle tych chłopaczków, to był naprawdę top. Dopóki nie zaczął pokazywać, że jest bezjajeczny. Wygląd to nie wszystko, a on z każdym otwarciem ust tracił coraz więcej, mimo wszystko nadal na tle innych, wyglądowo ich przebijał - dla mnie, osoby po
@psingwina: Taak, Mil i Présidente i długo, długo nic. A w tej sredycji to jedynie Marvin i Wojtek w miarę.
Nie powiem, Paweł też początkowo rokował, ale potem się okazało, że zero charakteru i brak umiejętności składania pełnych zdań czynią z niego jednak ciamciaka-cebulaka. Odstręczający jest, pełne samozaoranie
@psingwina: właśnie dlatego napisałam, że nie jest dla mnie atrakcyjny wizualnie i może to wina jest jego "stylu bycia". Mialam tutaj na mysli np fakty, że taki Szczoch łatwo nim manipuluje, nie ma swojego zdania, nie ma jaj. Jest niewyraźny i nie potrafi się nawet wypowiedzieć bez użycia słów "jakby, gdzieś tam" po kilka razy w jednym zdaniu. No zapowiadał się fajnie, ale to zgasło wg mnie.
@Szuruburu102: Oj, tak, to był klasa gość.
Dla mnie całkiem ok był też Krzyś z Trójki, przynajmniej w ramach swojej edycji był całkiem wyględny i wydawał się niegłupi. Podobnie Dawid z szóstki. Ani jeden, ani drugi nie mój typ, ale mieli coś w sobie, męską energię i jakiś rodzaj niezależności.
Srikołaj też niby przystojniak, całkiem inteligentny, ale charakterem (i zamiłowaniem do plastikowych Karyn a'la Hamka) mocno obniżył loty, stając się aseksualny.