Wpis z mikrobloga

#rysujzwykopem #inktober
tag autorski: #zmarnowanypapier

Przy takim tempie powstawiania rysunków prędzej czy później musiała nastąpić jakaś spektakularna katastrofa. Zaprawdę powiadam wam, testy na produkcji nie są dobre w żadnej dziedzinie - zachciało mi się zabawy z pisakami akwarelowymi, bo koniecznie chciałam w tym temacie mieć kolor. No cóż, Inktober się rzekło, rysunek na tagu, ale zapomnijmy szybko o tym.

12. SPICEY
Carolina Reaper pozdrawia.
Pobierz jedennadziesiec - #rysujzwykopem #inktober
tag autorski: #zmarnowanypapier

Przy taki...
źródło: 12spicey
  • 6
testy na produkcji nie są dobre


@jeden_na_dziesiec: Testy na produkcji nie są dobre... są najlepsze! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chcesz mi powiedzieć, że Ty to na bieżąco robisz o jakiejś nieludzkiej godzinie? Bo zawsze rano wrzucasz pierwsza.
@smiech2: A gdzie tam, zaczęłam od razu po pojawieniu się listy i mam robione na zapas, choć miejscami chaotycznie - mam szkice ołówkiem do jakichś końcowych tematów, co mi podpasowały, za to są braki w tych bliższych. Cienkopisem poprawiam już po kolei, z niewielkim wyprzedzeniem, tak żeby zdążyć na dany dzień.
Nie rysuję natomiast na tyle sprawnie ani nie mam tyle czasu, żeby robić kilka wersji i wybierać najlepszą. Ponumerowałam w
@jeden_na_dziesiec: Kurdę... widać, że upór i samozaparcie daje efekty. Bo od kiedy zaczęłaś rysować do teraz widać znaczący postęp. Takiego podejścia to tylko pogratulować!
Ja mogę sobie obiecywać itp, ale maks co jestem w stanie zrobić, to z wyprzedzeniem narysować coś na weekend. A same rysunki to i tak najczęściej na szybko, bo spotkanie się zaraz skończy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@smiech2: Cieszę się, że pozytywne efekty są widoczne z punktu widzenia zewnętrznego obserwatora, natomiast ja dostrzegam u siebie jeszcze inny rodzaj postępu. Kiedyś narysowanie czegokolwiek zajmowało mi znacznie więcej czasu plus dużo mazania gumką, teraz szybki szkic przeważnie mi wychodzi z marszu nieźle i lepiej wygląda, niż dawne finalne rysunki. Jak się Inktober skończy, to zrobię jakieś podsumowanie.