Wpis z mikrobloga

Powiem tak - po tym live jestem pewien, ze Wardega bedzie dążył do zniszczenia Boxdela. Ewidetnie boli go to, że się wywinął i taktycznie go ograł. Gada ze nie bedzie sie wypowiadac o boxdelu, po czym znow gada jakies pol słówka sugerując że coś na niego może wypłynąć.

Chyba czuje że powoli karta zaczyna się odwracać - mało tego skoro Gola, Boxdel i Crusher chca dalej dzialac w GOATS, a Izak jest przeciwko (wardega sie waha) to moze jeszcze dojsc do wybicia impostera z ekipy xD Dokleja sobie Amadeusza i siemano.

Ciekawi mnie wątek goli - skoro on chce działać z Boxdelem, to znaczy że FAME być może zmieni zdanie w jego sprawie. Inaczej zablokowaliby współpracę Goli z Boxdelem.

#famemma
  • 4
@grzesix2: Nie wiem, dziwne rzeczy. Najpierw powiedział że się nie będzie wypowiadał, a potem cały czas gadał coś bez składu i ładu. Mówił coś że Boxdel zrozumiał że nie czuje się już ofiarą, że zmienia stanowiska, że niby coś może na niego wypłynąć, i też trochę sugerował że go dodał w tym swoim filmie bo mu obiecał że nie bedzie gadal z dubielem, stu itd a gadał. Sugerowal tez cos ze