Wpis z mikrobloga

Dopiero zdałem sobie sprawę, że awans z 2 miejsca jest prawie niemożliwy. Zakładając, że Polska, Czechy i Albania wygrają swoje mecze z Mołdawią i Wyspami Owczymi, to w zależności od wyników meczu Albania - Czechy, tabela może wyglądać tak jak poniżej. Tabele są bez meczu Polska - Czechy, także każdy może ewentualnie w głowie dodać sobie, że musimy wygrać i wtedy w zasadzie przy wariancie 1 i 3 możemy mieć jakieś szanse, inaczej out lub trzeba liczyć, że mój scenariusz się nie spełni i Albania, Czechy stracą jeszcze punkty.

1. Wygrana Albanii z Czechami
1. ALB - 19 pkt
2. CZE - 14 pkt
3. POL - 12 pkt

2. Wygrana Czechów z Albanią
1. CZE - 17 pkt
2. ALB - 16 pkt
3. POL - 12 pkt

3. Remis Czechów z Albanią
1. ALB - 17 pkt
2. CZE - 15 pkt
3. POL - 12 pkt

#reprezentacja #mecz #pilkanozna #reprezentacjapolski #polskapilka #me2024 #euro #kadra
  • 3
  • Odpowiedz
@boriskafarov: szczerze mówiąc widząc ich styl gry i "zaangazowanie" do gry to mam nadzieję że nie awansują. Przykro się robi z jaką ambicja podchodzą do gry z orzełkiem na piersi.
  • Odpowiedz
@boriskafarov: Jeśli Albania wygra to wszystko w naszych rękach i prawdopodobnie mecz z Czechami zadecyduje kto pojedzie na Euro a kto do baraży, nie nazwałbym tego jakimś niemożliwym scenariuszem.
Nasz problem polega na tym że Czechy w meczu z Albanią będą wyraźnym faworytem i raczej go wygrają, a to już z automatu nas skreśla z walki o awans.
  • Odpowiedz
@boriskafarov Przy wygranej Albanii z Czechami wystarczy, że wygramy wszystkie 3 mecze i awansujemy z drugiego miejsca dlatego dzisiaj się wszystko wyjaśni.
  • Odpowiedz