Wpis z mikrobloga

@xxxzzz: HALO PROSZĘ PANA, ALE JAK NIE MA PRZYJAŹNI Z IZRAELEM? PROSZĘ PANA JEST WIELKA PRZYJAŹŃ
- my tam nawet ambasadora nie mamy XD
- OO PROSZĘ PANA, JAK PAN TAK MOŻE MÓWIĆ. IZRAEL NAS KOCHA, WIEM BO BYŁEM. DOBRA, TO TERA O GEJACH BO STOSUNEK DO GEJÓW JEST NAJWAŻNIEJSZY W TEJ KAMPANII
  • Odpowiedz
@xxxzzz: ogólnie Kraśko tragicznie, ale realia są takie, że wzięli taki ananasów na listy, że trudno się dziwić jak ktoś pyta "czy będą rejestrować pedałów"...
  • Odpowiedz
@xxxzzz: ten wywiad nie był normalny. Był #!$%@? i od razu przyznałem to. Metzen wypadł słabo, ale na tle Kraśki wręcz błyszczał :)
  • Odpowiedz
@xxxzzz: problem w tym ze o konfederacji nie da się zrobić normalnego materiału, ta partia ciężko na to pracowała latami, a Korwin dekadami. Spodziewałeś się ze temat kompletnych odklejencow na listach nie jest istotny i nie powinien być poruszany? Sam bym w to #!$%@? jak w bęben będąc redaktorem jakiejkolwiek telewizji. Gdyby ta partia nie była zbudowana na kontrowersjach, to rozmowa wyglądałaby inaczej.
  • Odpowiedz
@xxxzzz: jak życzę konfederatom najlepiej znalezienia się pod progiem tak jak usłyszałem o zielonych ludzikach atakujących Polskę z wyrzutni rakiet stojącej obok szkoły tak się zacząłem zastanawiać czy tam koorwa wszystkie klepki mają w tym TVN xD jeszcze Kraśko broniący jak Rejtan prawa do bombardowania szkół i żłobków, Izrael jest świnty, wiem bo tam byłem, ja j3bie xD
  • Odpowiedz