Wpis z mikrobloga

#poznan Tak trochę nudno tu u Was w mieście. Polecicie jakieś ciekawe miejscówki do odwiedzenia? Prawdopodobnie będę odwiedzał co jakichś czas to miasto.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PhilipSkonopi: Belka tagu zawiera poradnik.
Ale zawsze jak widzę takie pytanie to zastanawiam się trochę co siedzi trochę w głowie pytającego. Bo ja nie wiem co lubisz ani o co pytasz.
Czy Ci polecać muzea, czy Ci polecać ciekawą architekturę, czy Ci polecać imprezy techno, ładne miejsca spacerowe, eventy poetyckie - nic, zero.
  • Odpowiedz
@venomik: w sumie masz racje. Mea culpa. A żeby sprawdzić belke to nawet nie pomyślałem ()

A żeby doprecyzować, to mi chodzie głównie o jakieś miejsca spacerowe. Lubię po prostu chodzić bez celu, ale żeby nie wylądować w jakiejś szemranej okolicy.
  • Odpowiedz
@PhilipSkonopi: W Poznaniu obecnie ciężko o szemrane okolice, wiec na luzie.
Z miejsc spacerowych to chyba standardowa lista to Cytadela (tam jest sporo ciekawych atrakcji, polecam przejść się z wikipedią w ręku), Malta (którą z nieznanych mi powodów ludzie stawiają ponad Cytadelę), dalej pewnie park sołacki, który można sobie przedłużyć całkiem sporo spacerem dookoła Rusałki.
Po przeciwnej stronie miasta, obok Malty, masz lasek maltański, gdzie możesz okrążyć zoo, a jak
  • Odpowiedz