Wpis z mikrobloga

Na pewno już wszyscy kojarzycie Niemkę z festiwalu, którą połamaną i nieżywą wieźli Palestyńczycy na pace.

Dla tych którzy przeoczyli, otóż mamy na wykopie użytkowników którzy uprzejmi są twierdzić że postrzelili ją Izraelczycy, a szlachetni bojownicy Hamasu zawieźli ją do szpitala xDDDDD

To już jest grzebanie w dnie. Od 15 lat mam konto, ale te asy dały radę mnie zaskoczyć.
@hehehead: @adrninistrator @adrninistrator @ZAPRASZAM_DO_POLONEZA

#izrael #wojna #shitwykopsays
Serrrek - Na pewno już wszyscy kojarzycie Niemkę z festiwalu, którą połamaną i nieżyw...

źródło: Przechwytywanieerg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Mamy truchło na pickupie w którym niby co niektórzy twierdzą, że to ona po tatuażu :> Dowód? Tatuaż na nodze. Nie przekonany jestem, że to ona.
  • Odpowiedz
  • 219
@Serrrek "no tak, zajebistą rzeźnie kilkuset Żydów zrobiliśmy, Allah Akbar, ale tą Niemkę ładną, co to się medialna zrobiła to sami Żydzi postrzelili a my uratowaliśmy. Tak było, uratowaliśmy, to że leżała połamana na pace twarzą w dół a Abdul na nie siedział i pluł jej na głowę o niczym nie świadczy"
  • Odpowiedz
  • 130
Dowód? Tatuaż na nodze


@JIDF: No tak, bo wiadomo że na palestyńskich pickupach jest dużo dziewczyn z idealnie identycznym tatuażem, butami i dredami częściowo blond. Takich dziewczyn pewnie faktycznie sporo tam kozopozytywni wożą, żaden dowód.
  • Odpowiedz
  • 4
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: Napisałeś pod tamtym wpisem że "żydki zakłamują fakty na swoją korzyść", a wykopka który wykazał sceptycyzm wobec tych rewelacji nazwałeś gamoniem. Chyba że to jakieś sarkazmy których nie zrozumiałem.
  • Odpowiedz
@Serrrek: A napisałem nieprawdę? Słyszałeś o POLSKICH obozach koncentracyjnych? A odnośnie nazwania gamoniem - gość zanegował wpis powołując się na to, że informację udostępnia osoba propalestyńska - wrzuciłem wywiad z matką niemki - udowodniając mu, że nie tylko propaganda tak twierdzi. Nigdzie nie napisałem, że ona żyje, napisałem tylko, że nie powinniśmy wierzyć w 100 procentach narracji izraelskiej, bo są oni znani z kłamania.
  • Odpowiedz
@Serrrek: gdzie twierdzę że ją postrzelili izraelczycy? to sobie ktoś z propalestyńskiego twittera dopisał pewnie we wpisie który podlinkowałem, ja wrzuciłem wywiad z matką że jednak żyje

matka w wywiadzie twierdzi że dziewczyna żyje i jest w szpitalu po stronie palestyńskiej
  • Odpowiedz
@Serrrek: to te same konta co "nie ma pandemii", "nie ma wojny", "w buczy zabijali Ukraińcy", "Zelenski nie przeprosił za zboże". Teraz okazuje się że Hamas nie zabiją Żydów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@maad: Ano to, że trzeba traktować z dystansem każdego newsa. "On Tuesday (Oct 10), Shani Louk's family shared a glimmer of hope, announcing that they had received evidence confirming her survival. Swiss German-language news website Blick reported that Shani's mother revealed her daughter's presence in a Gaza hospital, where she is being treated for severe head injuries." Skoro rodzina uznała, że dowód jest wystarczający, to czemu mam sądzić, że zdanie wykopków
  • Odpowiedz
@Serrrek: po prostu ją porwali z lufą przy skroni, bo zauważyli u niej objawy wymagające natychmiastowej hospitalizacji w specjalistycznym ośrodku, wyleczyli, wypisali a potem żydzi ją rozstrzelali. To przekonujący scenariusz
  • Odpowiedz
uprzejmi są twierdzić że postrzelili ją Izraelczycy, a szlachetni bojownicy Hamasu zawieźli ją do szpitala xDDDDD


@Serrrek: widziałem wiele odrażających i szurskich rzeczy na mirko, ale tę tezę chyba sam sobie dopowiedziałeś
  • Odpowiedz
@Serrrek: Wyobraź sobie, że jesteś na grzybach słuchasz tej wykrecajacej piosenki, szalejesz, a potem zaczynają do ciebie strzelać z ostrej amunicji i nie wiesz czy ci w głowie się #!$%@? czy jest naprawdę źle, czy to tylko omamy i zły trip #narkotykizawszespoko
  • Odpowiedz