Wpis z mikrobloga

@okrim: jak PiS wygra to ja zapakowuje się po pełne kukle w euro i dolary jak wygra opozycja to trzymam złotówki bo też obstawiam że będzie umocnienie waluty
  • Odpowiedz
@okrim PiS i tak będzie miał większość i będzie próba utworzenia rządu . Zapewne z konfa . Jestem prawie.pewny że KO dostanie mniej niż 30%i znów będzie plac że praworządność itp ale winy jest oczywiście Tusk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@simirgone: Ja tego nie rozumiem, jak można na czele opozycji posadzić Tuska, skoro od 8 lat wszyscy wiedzą, że większość ludzi głosujących na PIS nie głosuje, bo ich popiera, tylko głosują przeciwko Tuskowi i jego ekipie. Gdzie są młodzi z KO? Gdzie są nowe twarze? Już dawno mogliby liczyć na 35-38% gdyby zmienili starą gwardię. Ale co tam. W mediach opozycyjnych, które są dla starej gwardii drogowskazem, często zasiadają stare, zjełczałe
  • Odpowiedz
@bencvallan bo żeby zostać takim politykiem trzeba doświadczenia. Tak jak mati się nauczył kłamać bez mrugnięcia w 8 lat tak Tusk w 20 lat się nauczył gadać tak, że nikt go nie przegadał i mówić zawsze to co trzeba.

Ludzie na wysokich stanowiskach nie spadają z nieba tylko wchodzą tam po nieskończonej drabinie rozwoju.

Zobacz bosaka jak się zmienił - z dukajacego gnoja w polityka z krwi i kości który się nie
  • Odpowiedz
Zobacz bosaka jak się zmienił - z dukajacego gnoja w polityka z krwi i kości który się nie boi konfrontacji.


@Sarza01: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ahahahahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahah, ty się nie podniecaj słownictwem tylko wsłuchaj się w to co ten sojak gada, jedno zdanie poza szablonem i chłop nie wie co powiedzieć
  • Odpowiedz
@MirekStarowykopowy stary ja nie jestem zwolennikiem konfederacji i nie uważam go za jakiegoś asa ale jednak zdania nie zmieniam - zyskał obycie i pewność siebie - wygląda jak polityk, kiedyś wyglądał jak zablakany gimnazjalista. I tyle.
  • Odpowiedz