Wpis z mikrobloga

Odcinek 7:
Brawo Marcin, krótka piłka, nie podoba się coś Kindze to wypad. Szanuje się chłopak i prawidłowo.
Może przejrzy na oczy dziewczyna ze nie można się tak do kogoś nowo poznanego odzywać.
Marek - ja #!$%@? xD co to jest za oszust, sam mówił ze się 5 razy zgłaszał do programu a teraz wymyśla bajki ze miał kilka dziewczyn i się rozstawali za zgodą obu osób xD
Pewnie miał jakieś dziewczyny w wieku 16-18 lat i tyle.
Mimo wszystko nawet mu współczuje, widać ze matka #!$%@? mu dorosłe życie. Gość nie jest w stanie czegoś powiedzieć bez płakania bo matka mu tak sprała mózg, dotarło do niego ze musi w końcu od niej odejść tylko nie wiem czy jak nie wróci i zobaczy znowu matkę w domu to wybierze ostatecznie Kornelię. Teraz kozaczy a przyjdzie co do czego i może sama Kornelia ucieknie widząc jaki to maminsynek. Teksty ze po 4 dniach zbudowali zaufanie xD
Krzysiek póki co Ok, mało ich było, więcej pewnie się rozwinie jak pojadą do niego
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
  • Odpowiedz
@MrBeast Marcin ma problem ze sklejaniem zdań złożonych. Gdyby 10% tego co mówi na setkach potrafił jej zwerbalizować byłoby nieco łatwiej. Niestety, ale wygląda na gościa, który chciał montować spier...olke już na weselu. Trochę słabo wychodzi mu ukrywanie rozczarowania. Kinga trochę za szybko, za ostro, mało wyrozumiale. Ale ciężko się gada z kimś kto do Ciebie "nie mówi".
Nie uważam że miałby jaja podjąć taką decyzję, gdyby Kinga nie zagrała szach mat
  • Odpowiedz
@Mandragora007: cieszę się, że nie tylko ja tak uważam. Z gościa robi się jakiegoś nie wiadomo jakiego Chada, a to jest po prostu zbłąkane dziecko zamknięte w ciele dorosłego mężczyzny. Nie specjalnie lotne dziecko, bo zdania podrzędnie złożone to składa dzieciak w podstawówce. On jest po studiach a z jego ust wychodzi tylko "no to wezmę ten hehehhe", " to idę do tego hehhehe". Facet jest totalnym nieporozumieniem i nie ma
  • Odpowiedz
@DonWawrzek: Chłop jest jaki jest ale ta laska jest nie do życia również. Pasywno-agresywna, robi dramy o byle gowno jak np butelka która se stoi na stoliku więc nie idź w druga skrajność i nie próbuj wybielać jej w każdym wpisie
  • Odpowiedz