Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: @Serniczek_Szatana no a dziwnym trafem to KO ma w wielu względach zbieżny z PiSem program wyborczy. No ale hehe, patrzcie, kuc, co on tam wie xD Robicie z siebie intelektualną ELITĘ a sami od lat głosujecie zamiennie na PiS i PO. No i to niby ten chłop jest głupi? Otóż nie, lepiej spójrzcie w lustro skoro nie rozumiecie ze głosując cały czas na te same twarze wynik będzie dokładnie taki
Robicie z siebie intelektualną ELITĘ a sami od lat głosujecie zamiennie na PiS i PO. No i to niby ten chłop jest głupi? Otóż nie


@Rst00: chłopie, chcesz głosować na typa który przegrał w debacie z petru, gościem którego #!$%@? z własnej partii, nie mów nic o intelektualnej elicie okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jozef-dzierzynski: no widzisz, a Ty chcesz głosować na typa co przegrał debatę ze wszystkimi i razem z Morawieckim wypadli NAJGORZEJ ciągle na siebie najeżdżając i zachowując się jak dzieci. Gościem, który uciekł do Niemiec po nic nie wnoszących rządach gdzie nie zrealizowali kompletnie swoich postulatów a nawet podwyższając podatki (pamiętasz już że VAT został podwyższony za rządów Tuska "na chwilę"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)). No ale ok,
@Cyslav: Szkoda, że konfa głosuje przeciwko PiS tylko w sprawach o pietruszkę, jak chodzi o więcej zamordyzmu albo utrzymanie immunitetu partyjniaków to zawsze ręka w rękę z pisem. To wy robicie z siebie intelektualna elitę, a jesteście robieni w balona jak małe dzieci. To absulotnie żałosne.
No ale ok, to Ty jesteś intelektualną elitą xD


@Rst00: co by nie mówić o tusku, on chociaż nie cytuje tekstów z polskich komedii w odpowiedzi na słuszny zarzut dotyczący niespójności programu. Niby niewiele ale i tak więcej od konfederatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jozef-dzierzynski: nie, nie. Ja specjalisty nie potrzebuję a pisząc "Wami" mam na myśli wszystkich tu wyżej i nie tylko którzy naprawdę po raz kolejny dają się nabrać na politykę Tuska. Serio. To jaki spam leci na Konfę na wykopie to jest szok, żadna inna grupa nie ma tu takiego hejtu bo tu w większości piszą płatne trolle. No i zarzucasz mi że sugeruję coś czego nie napisałeś - ale dokładnie tak
@Rst00:

Ja specjalisty nie potrzebuję a pisząc "Wami" mam na myśli wszystkich tu wyżej i nie tylko którzy naprawdę po raz kolejny dają się nabrać na politykę Tuska.


@Rst00: stworzyłeś chochoła i bohatersko z nim walczysz, urojenia

To jaki spam leci na Konfę na wykopie to jest szok, żadna inna grupa nie ma tu takiego hejtu bo tu w większości piszą płatne trolle.


@Rst00: pewnie, cały świat stoi przeciwko
@Serniczek_Szatana: Przecież jest dokładnie odwrotnie. Czym jest aborcja, która dotyczy jakiegoś promila z promila ludzi (choć mimo wszystko tutaj się z konfą nie zgadzam), albo immunitet dla jednego posła w porównaniu do złamania podstawowego prawa do swobody poruszania wszystkich obywateli kraju? Albo waloryzacja 500+ do 800+, czy dodatkowe emerytury, które będą miały ogromny udział w wydatkach państwa przez lata?