Wpis z mikrobloga

Jak ważne jest zaufanie rodziców by nie ingerowali i nie interesowali się czego słuchają i co robią dzieci? Bardzo ważne!

Bo kto pomyśli, że Viki Gabor, która wygrała Eurowizję dla dzieci! Może nagrywać z ludźmi promującymi przestępczość zorganizowaną?
Słuchające dzieci Viki Gabor poznają Malika Montanę i Sentino.

Sentino ten dobry i prawy chłopak:

"Jak Słowik wyskoczył to k*rwa my się spotykaliśmy w Platinium, żeby chlać k*rwa Johnny Walkera. Trzy butelki otwierałem z szacunku do niego, bo byłem zaprzyjaźniony z Wojtkiem Paradowskim. My k*rwa jesteśmy z innej ligi #!$%@?. Ja całe noce balowałem ze starym pruszkowskimi. Po kasynach lataliśmy po vipach z Wojtkiem graliśmy, obstawialiśmy 10-20 tysięcy złotych za jeden rzut na ruletce"

Malik Montana to ten, który nasyła swoich fanów na tych, którzy go krytykują, "rapuje" o kur#$ch, dziwkach, narkotykach. Promuje się na gangsterach i promuje ich publikując zdjęcia z nimi w socialmediach, nagrywając z nimi teledyski. Przestępstwa nazywa dobrymi biznesami.

"Poppa poppa mów mi dziwko poppa
Poppa poppa spuszczam się i pa pa
Poppa poppa gdzie jest moja papa
Poppa poppa B.I.G. Poppa
Poppa poppa mów mi dziwko poppa
Poppa poppa spuszczam się i pa pa
Poppa poppa gdzie jest moja papa
Poppa poppa B.I.G. Poppa
Czarny pasek Gucci jakbym znał się na karate
Dziwko spiorę dupę tak że wyjdziesz stąd okrakiem
Kolacje na czterdziestym rachunek 9 pak
Happy Meal zabawką za lucyfera pakt
Z natury jestem gracz babiarz hazardzista
Ty jesteś tym z gitarą co zabawia na ogniskach
Za klawiaturą beef masz a mama mówi „idź spać"
Taki z Ciebie gangster jak ze mnie jest ministrant"

Także dzieci, które słuchają Viki Gabor która ma 16 lat zaraz poznają twórczość Malika i Sentino, choć jak sama przyznawała w wieku 14 lat... i tak wszyskie dzieci ich słuchają...

Także rodzicu uważaj czego słuchają Twoje dzieci. Bo słodka twarz zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji może zaprowadzić Twoje dziecko do promotorów narkotyków, prostytucji, zorganizowanych grup przestępczych.

#pandoragate #muzyka #biznes #patologia
kryminalnykwadrans - Jak ważne jest zaufanie rodziców by nie ingerowali i nie interes...

źródło: vikigabor

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach