Wpis z mikrobloga

Mimo że lubię serię "John Wick",to w czwartej części to już lekka przesada.
Rozumiem że to tylko film,ale ilość razy gdzie Wick powinien wyzionąć ducha,przekroczyła stan krytyczny.
Ilość upadków z wysokości,przeciwników, którzy na niego polują,powinna skończyć się może nie tyle śmiercią, co wizytą na Odziale Intensywnej Opieki Medycznej.
#film #johnwick #keanureeves #filmnawieczor
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Rad-X
Pewnie chroni nie tyle od kul ,co od upadku z dużej wysokości.( ͡º ͜ʖ͡º).

Wiem że to tylko kino rozrywkowe,ale wydaje mi się że nawet w takim rodzaju kina powinna zostać zachowana odrobina realizmu.
To nie jest kino superhero gdzie gościu strzela laserem z oczu,bądź staje się zielony jak ktoś go #!$%@?.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: to jest film super hero który rozdupca mafię za to że zabili mu psa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz nawet origin story.

Ale serio, to ma być taki absurdalny akcyjniak z komiksowym zacięciem i nawet się z tym nie próbuje ukrywać
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: no troche to razi czasami ;) zwlaszcza, ze nikt tam z postronnych nigdy nie widzi trupow ani nie słyszy strzałow ;) sceny w metrze to już aż rażą w oczy ;) Taki (genialny zresztą) Oldboy mimo komiksowego przerysowania idealnie dla mnie to robil, gdzie w polowie scen walki wszyscy byli spoceni, zdyszani i ledwo stali, no bo nie oszukujmy sie, kardio 100% w takich scenach walki non stop jest a
pastaallacarbonara - @rybazryzem85: no troche to razi czasami ;) zwlaszcza, ze nikt t...
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: John Wick to bardzo fajna seria... pod warunkiem, że zakończy się oglądanie na pierwszym filmie. I to właśnie polecam, każdemu, kto nie widział jeszcze żadnego filmu z serii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Przecież od pierwszej części to jest bajka. Może problem wynika z tego, że pierwotnie 4 miała być podzielona na 2 części, a ostatecznie wszystko skondensowali w jednym filmie?

Dla mnie największy minus to, że Keanu już trochę zmizerniał i ma dziadkowe ruchy;( Największe plusy to wizualia i fajny główny zły z satysfakcjonującą wygraną/zakończeniem. Ale ogólnie powinni już na tej części poprzestać zanim zepsują niezłą serię.
  • Odpowiedz