Wpis z mikrobloga

Lol, jak sobie przypomnę 2015 rok i te tabuny naiwnych, którzy gadali wypisz-wymaluj to, co współcześni Konfiarze - że potrzebna jest nowa, antysystemowa siła, która rozbije duopol PO-PiS. Znałem paru takich. Na ogół były to wieśki, które nie czytały książek, prasy, a wiedzę o świecie i polityce czerpali z "szokujących" filmików na youtube, plus oczywiście każdy miał w zdjeciu profilowym husarię albo jakiś klub piłkarski albo jedno i drugie. Dziś są prawie o dekadę starsi, zakola im przybyły, na ogół chodzą do jakichś gówno-prac i raczej od dawna mają już wyj*bane na politykę i wybory, bo "nikomu już nie wierzą". Swoje zrobili, mogą odejść, hahah. Narodowi polscy idioci, jak mówił klasyk Stonoga :))))))

#polityka #wybory #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawactwa
nietak7 - Lol, jak sobie przypomnę 2015 rok i te tabuny naiwnych, którzy gadali wypis...

źródło: 20231010_154223

Pobierz
  • 27
@pyra_wykop: Nie zgodzę się, za to zgadzam się z panem szmatomuzykiem z czasów, kiedy jeszcze gadał ludzkim głosem: w Polsce potrzebna jest głęboka zmiana systemu. Chodzi przede wszystkim o ordynację, która w obecnym kształcie odbiera suwerenowi możliwość kontrolowania poczynań rządu i promuje patologie w stylu "BMW". Popatrz, co się dzieje: teraz są wyborcze obiecanki, a jak któryś wygra wybory, to jest niemal nie do ruszenia aż do czasu następnych i może
@yaah: i jak was nie nazywać płaskoziemcami:))) chyba nawet jakby w ramach tego urojonego POPiSu jedni do drugich zaczęli strzelać, to i tak mówilibyście że to ustawka i że oni trzymają sztame xdddd
@nietak7 Ty zdajesz sobie sprawę, że Kukizem w pierwszej kolejności zachwycali się neuropki, bo cieszyli michę, że będzie ktoś do podbierania głosów Korwinowi? xDD

A współcześni konfiarze to już wtedy prędzej głosowali na Korwina albo narodowców, niż na rockmana. Więc niezły fikołek.
@Emes91: tak glosowali, że az Korwin nie wszedł bo skończył z 4,76% :)))) człowieniu, Twoja próba zarzucenia mi fikołka jest tak najeżona błędami logicznymi, fałszywymi tezami i wzajemnie sprzecznymi założeniami, że aż mi się nie chce, ku*wa, polemizować xddd Wygrałeś, wole se w tym czasie zrobić herbatę, kisses ;))))))