Wpis z mikrobloga

Czesc moglby ktos oceniac badania i czy z zwiazku z taka wysoka prolaktyna martwic sie i isc do lekarza ? libido na poziomie 0.

Wapń całkowity 2,50 mmol/l ref. 2,15 - 2,5

TSH 1,530 µIU/ml ref. 0,27 - 4,2

Trijodotyronina całkowita 113,00 ng/dl ref. 80 - 200

Tyroksyna całkowita 10,10 µg/dl ref. 4,8 - 12,7

Estradiol 50,00 pg/ml ref. 11,3 - 43,2

Prolaktyna 461,00 mIU/l ref. 86 - 324

Testosteron 799,00 ng/dl ref. 249 - 836

Kortyzol 20,70 µg/dl ref. robilem w o 8 rano , granica napisana do 19,75ug/dl

Witamina D3 metabolit 25(OH) - 50,80 ng/ml
#testosteron
  • 11
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: tak tez czuje ze mam bardzo malo dopy , do tego od niedawna zaczalem czuc jakis lęk , czuje sie zestresowany , zaelektryzowany , w gotowosci jakbym mial walczyc , od 2020 jestem na "diecie" raz chudne raz tyje , schudlem ogolnie 45kilo. Mialem posty , malo jadlem , czasem duzo i tak na zmiane , ale i tak chyba przejde sie do endokrynologa , dzieki za odp.
@wierzacykatolik: ogarnij prolke i estrogen, z własnego doświadczenia a wyniki mieliśmy podobne, zbicie prolki mało co dało- wręcz pogorszyło gdy poziom był niski, trzymanie estrogenu po środku dało dużooo lepsze libido i erekcje pojawiające się w ciągu dnia- tylko ja jestem na cyklu, mimo wszystko każdy organizm reaguje inaczej i nie ma tutaj złotej recepty. Na zabawę z hormonami trzeba dużo kasy, jak nie masz o tym pojęcia to lepiej iść
@KELO9550: dziękuję za odpowiedź , właśnie zapisałem się do Endo i zobaczę co dalej , a wiesz może ile czasu zajmie zbijanie prolaktyny i estrogenu? Bo nie ukrywam mam pannę na oku i boję się że nie stanę na wysokości zadania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wierzacykatolik: To są bardzo szybkie zmiany, 0,5 mg cabaseru zbiło mi prolaktyne na dolne widełki, po tygodniu ćwiartka prawdopodobnie zbiła ją do 0. Jeśli chodzi o estrogen to tutaj trochę trudniej to ogarnąć, ja na cyklu bije teścia + hcg więc e2 ciągle mi się podwyższa i mogę "szybko się naprawić" że tak to ujmę, w twoim przypadku musiałbyś zaczynać od jakichś mikroskopijnych dawek typu 0,25 mg armidexu (1/4 tabletki) raz