Wpis z mikrobloga

Byłam na domówce dla starych ludzi w sensie takie #wykop30plus zjazd absolwentów, kolega na lekkim kacu trochę już odplywal od alkoholu i zmęczenia,zrobiłam mu masaż twarzy, żaden tam #seks, nic nie było, normalnie tylko chwila rozmowy i dotykanie policzków opuszkami palców, on zasnął a ja od dotykania cudzego ciała jestem tak nakręcona że teraz nawet dotyk ręki kasjera na stacji benzynowej przy wydawaniu reszty jest elektryzujący i chodzę w tą i tamtą jak wariatka od przebodźcowania trzęsę się z wrażenia, chociaż przecież to jemu chciałam poprawić humor #masaz , robi się że mnie ewidentnie stara panna, aż mam dzisiaj ochotę koczować pod związkiem niewidomych i poprosić kogoś o masaż, bo oni z wyłączonym zmysłem wzroku dużo mocniej się angażują, to mój stały #lifehack o którym opowiem wam potem.
KingaM - Byłam na domówce dla starych ludzi w sensie takie #wykop30plus zjazd absolwe...

źródło: 1696911412995

Pobierz
  • 10
@KingaM: nie przesadzasz czasem? Przecież to zwykłe kizianie było, jeszcze po twarzy, tym bardziej takie se.
I jak dobrze trafisz, to i widomy masażysta zrobi dobrą robotę.
@KingaM: ale co to znaczy wrażliwa? To coś na tle seksualnym, czy po prostu tak reagujesz na zwykły dotyk?
I też o jakim masażu mówimy? Chodzi o mocny i intensywny, czy delikatny i wręcz zmysłowy?
  • 0
@Nemesh: po 25 roku życia zdałam sobie sprawę że pomiędzy palcami mam miejsce które mnie z miejsca niewiarygodnie uruchamia sensualne jeśli je dotknąć we właściwy sposób, nawet reklamówek nie lubię nosić przez to bo mnie ocierają w to miejsce i stymulują niepotrzebnie
@KingaM: bardzo interesujące. Ale zdarza Ci się samej w ten sposób pobudzać, czy po prostu potrzebujesz bodźca zewnętrznego? Ale jeśli to dobrze rozegrać, to całe dłonie mogą powodować u Ciebie to napięcie.
Wiesz jest mała fajna sztuczka przy masowaniu, mianowicie, gdy masuje się grzbiet i się na nim skupia, to powoli przechodzimy do całej długości rąk i kończymy dotykiem całej dłoni na dłoni masowanej, wtedy przechodzi potężny dreszcz i nagle pojawia
@KingaM: Absolutnie musi, bo inaczej nie zadziała za nic w świecie. Jeszcze milej by było, gdybyś do tej osoby cokolwiek miłego czuła. Nie musi być to nic wielce osobistego, ale choćby nic sympatii, wtedy jest dużo przyjemniej. Ja sam masuję, ale sam nie lubię być masowany przez obce osoby, bo nie ma tego czegoś właśnie.