Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Zaczynam odnosic wrażenie, że,Gapa jest lekko upośledzony. Całkowicie niezaradnny źyciowo.
Jakby przez całe jego dzieciństwo był trzymany pod kloszem w dobrze symulowanej rodzinie. Jakby sobie wypracował celowo tą niezaradność by na tum coś Ugrać.
Ta wyćwiczona bajera, te słodkie oczka.... I najlepsze jest to, że, to działa na,stare,Grażyny. No bo jak tutaj się gniewać na Marcinka? On taki sympatyczny, miły, ma słodkie oczka... nawet tutaj na,Wykopie często traktowany jest na listosc... bo lepiej z łajzy się pośmiać....
  • 6
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Niedawno sporo podróżowałem i nie było mnie na portalu ze śmiesznymi obrazkami ale między innymi odwiedzałem swoje rodzinne strony i pod sklepem spotkałem Jarka, dawnego sąsiada, którego nie widziałem jakieś dobre 20 lat. Jak go spotkałem to taka gadka, co u ciebie, jak rodzina itd. Powiedział, że pracuje w Norwegii, jest na urlopie a jakaś żona poznana w Grecji zostawiła go dla bogatego araba. Ale "pożycz 20 zł" bo zapomniał
  • Odpowiedz
@Hana1: Tak z ciekawosci.. Jak tacy ludzie operuja i co mysla, jezeli sa skonfrontowani? (domyslam sie ze zrobiles to wiele razy...)
W przypadku beja sie nie dowiemy, bo sa kamery, ale mnie ciekawi jacy sa bez kamer, przedstawiajac im prawde w twarz.
  • Odpowiedz