Wpis z mikrobloga

#famemma Fame MMA, walki pedofili, pseudo gangsterów, narkomanów, alkoholików, lekomanów, gwałcicieli, zwyrodnialców, degeneratów, zakompleksionych małych człowieczkow, przegrywow, miernot życiowych. Było śmiesznie przez "5minut" ale nie zamierzam więcej nabijać żadnych wyświetleń, ani nawet na restrimach tego gówna oglądać. Do zaoorania wszystko i wszystkich, jedynie szkoda będzie ludzi z obsługi. Nabili sobie kieszenie na patologi i sami się stali xxx bardziej razy większa patologia niż byli przed frikami, potem macie przykład Baxtona, który mataczy i próbuje kreować opinia społeczna w swoim przypadku.
  • 10
@bartoszcb: Nawet jeśli to przystopuja z tymi pseudo dymami i zrobi się family friendly i ludzie będą to oglądać tylko z przyzwyczajenia, albo pójdą w stronę wwe, nie wiem kto takie gówno dalej by chciał oglądać. Format się wyczerpuje też ze względu na te same osoby.
@richie-banana: Stary niech się starzeje jak chce, nigdy na to gówno złotówki nie wydałem, ale teraz to nie będę nic oglądał, niech zdychają i oby takich jak ja znalazło się więcej. Zresztą to było ciekawe tylko ze względu na dymy, a od kilku ładnych gal jest teatrzyk, sory ja wysiadam i proponuje to każdemu. Łebki jak chcą wojować to zapraszam na treningiz tam się mogą wykazać i zainteresować prawdziwym sportem i
Fame MMA, walki pedofili, pseudo gangsterów, narkomanów, alkoholików, lekomanów, gwałcicieli, zwyrodnialców, degeneratów, zakompleksionych małych człowieczkow, przegrywow, miernot życiowych. Było śmiesznie przez "5minut" ale nie zamierzam więcej nabijać żadnych wyświetleń, ani nawet na restrimach tego gówna oglądać. Do zaoorania wszystko i wszystkich, jedynie szkoda będzie ludzi z obsługi. Nabili sobie kieszenie na patologi i sami się stali xxx bardziej razy większa patologia niż byli przed frikami, potem macie przykład Baxtona, który mataczy i
Cztero0404 - >Fame MMA, walki pedofili, pseudo gangsterów, narkomanów, alkoholików, l...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-10-09_115742_www.youtube.com

Pobierz
Już nawet nie pisząc o jednym raperze wielkim co ''jego'' mustang z teledysku stał u mnie na osiedlu przez kilka miesięcy na Niemieckich tablicach a jego szef wypożyczał auta do teledysku u mnie w mieście XD


@Cztero0404: przecież wszyscy raperzy wynajmują fury na teledyski, Ameryki nie odkryłeś. Jeszcze trochę i się dowiesz że Kizo nie kupił Lamborghini
@bartoszcb: Tak jak pisałem gale dla pseudo wojowników, ośmieszyli cały rynek MMA w Polsce do tego sami są pedofilami i degeneratami, ja tego nie mam zamiaru oglądać