Wpis z mikrobloga

#famemma Boxdel chyba 24naH raportuje nieprzychylne mu komentarze nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD zrozum Baxton, że po tym filmie Konopa, po jego słowach i po słowach Wardegi na live Ty JESTES SKONCZONY ! człowieku, raz,.że jesteś obleśnym grubasem piszącym zberezne teksty do małych dziewczynek, dwa, miałeś wiedze, że Twoi kumple to pedofile i NIE ZAREAGOWAOES W ZADEN SPOSOB, bo ciężej byś się miał wspiąć na szczyt tego influgowna, trzy, przekazywałes dalej zdjęciaz które dostawałeś osoby nieletniej, cztery, to oni między wierszami powiedzieli, że wpływałes na świadków i na te dziewczyny, MATACZYLES w tej sprawie. Jesteś małym zakompleksionym człowieczkiem z grubym portfelem, który dla poprawy swojego wizerunku może posunąć się do bardzo złych rzeczy, jesteś złym człowiekiem, przestraszonym, egoistycznym idącym do celu po trupach odrażającym typem. NIE MA POWROTU DO TWGO CO BYLO, mam nadzieję, że Ziobro cię prześwietli i dostaniesz wyrok i zjedziesz na puche, a po wyjściu nie dadzą ci żyć. P
  • 5
Boxdel chyba 24naH raportuje nieprzychylne mu komentarze nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD


@XYZ91: Uwierz mi na słowo, że nie tylko i wyłącznie on to robi. Ja tu miałem styczność osobiście z co najmniej 6-10 influ różnymi/youtuberami. No, ale przecież nikt tu nie wchodzi oficjalnie większa jak mniejsza część z nich obraża wykop lub traktuje to miejsce jak przez palce niby, ale siedząc z obsraną dupą jednocześnie i biorąc stąd
Jest tutaj jedna gnida chora psychicznie, która od wczoraj płacze, że Boxdel niewinny i raportuje wszystko co leci.


@mis_bezowy_spod_opatowa: Jesteś pewien, że to jest ''gnida chora psychicznie'' a nie sam wywołany do tablicy lub na przykład ktoś od niego? Bo dziwnym trafem nikt na wykopie z influ nie siedzi a później jak wyrazisz się pochlebnie to ci te osoby wpisy lajkują.