Wpis z mikrobloga

Dobra to, że są pedofilami, to że ich zachowanie jest obrzydliwe i zasługuje na największe potępienie to jedno, ale #!$%@? kto wychował te nastolatki? Mi matka zawsze gadała, żebym miał ograniczone zaufanie do obcych, a takie młodociane dziewczyny ot idą się #!$%@?ć ze sławnymi strimerami i czego oczekują? Przecież to oczywiste, że rodzice też zawiedli, bo nie potrafili przypilnować swoich własnych dzieci i zadbać o to, by się z nimi po prostu nie s p o t k a l y. Przecież to nie tak, że były zgwalcone.
#pandoragate
  • 25
via Android
  • 9
@Mandarex No w sensie tam z tym stuu to trochę grubsza afera, ale większość celebryrów w filmie Konopa np taki deejaypallaside to sami dostawali nudesy od nieletnich xd Ja tylko orzeczam, że to rodzicie zawiedli, że ich córka korzysta z internetu w taki sposób. Brak zainteresowania dzieckiem prowadzi do rozwoju takich patologicznych sytuacji.
@dongio Dzieci nie myślą o konsekwencjach, nie mają świadomości co może się stać i bardzo łatwo je zmanipulować dlatego osoby, które nie są pedofilami NAJPIERW SIĘ UPEWNIAJĄ czy dana osoba jest dorosła a później z nią piszą. To czy pedofil zainteresuje się dzieckiem nie jest winą ani dziecka ani rodzica (nie jesteś w stanie kontrolować 13-latki/latka 24/7). W ogóle rozwala mnie ciągłe gadanie o nastolatkach xD wejdziesz w pierwszą lepszą grę a
@dongio no właśnie też mnie to bawi xD

To nie tak że je ktoś do czegoś zmuszał żeby jechały do innego miasta do mieszkania typa z internetu żeby pić z nimi alkohol

To nie był gwałt ale jednak będą musieli odpowiedzieć karnie bo suczki miały o rok mniej niż można xD

Same chciały z nimi pisać i wysyłać fotki xD

Najlepsze jak 15 czy 16 latka przeprowadziła się na miesiąc do jednego
@dongio mam taką samą rozkminę. Przecież jakbym w tym wieku nie wróciła na noc, po imprezie a nie noclegu u kolezanki, to miałabym ciepło. Jakoś nie dociera do mnie, jak bardzo rodzice maja w dupie swoje dzieci. Dostaje takie telefon do łapy i mają spokój. I pewnie Ci sami pato-rodzice maja czelność opowiadać o trudzie rodzicielstwa i namawiają do decyzji o potomstwie. Gardzę.
Przecież to oczywiste, że rodzice też zawiedli, bo nie potrafili przypilnować swoich własnych dzieci i zadbać o to, by się z nimi po prostu nie s p o t k a l y.


@dongio: Nie tylko "też", ale przede wszystkim rodzice zawiedli.

Przecież to nie tak, że były zgwalcone.


@dongio: No te które wypiły przez nikogo przecież nie zapowiadaną tabletkę gwałtu jednak były zgwałcone(zakładając że to faktycznie miało miejsce, tak
@dongio Też mnie to zastanawia, przecież to dzieci. Nawet osiemnastki to mentalnie dzieciarnia. Ewidentnie były to patologiczne rodziny. Tylko dziewczyny bez krzty szacunku do siebie, z zerowym bądź ujemnym poczuciem własnej wartości latałyby za jakimiś starszymi oblechami. Nikt się nie interesował tym, gdzie są te dziewczynki? Chory świat
@dongio: jakiś czas temu byly jakieś moralne ograniczenia dla kobiet by tego nie robiły. Kościół, wartości, ostracyzm spoleczny. Dziś Natsu po machaniu dupą przed kamerkami jest idolką 10 letnich dziewczynek. No i one wiedzą jaka jest droga do bycia sławnym. Nawet nikt je #!$%@?ą nie nazwie, a sexworkerzy to nawet w modzie. Więc o ile dla gości usprawiedliwień nie ma, to ja nie widzę ofiar w dziewczynach które na bogatym youtuberze