Wpis z mikrobloga

Ale może przegłosować ważniejsze ustawy.


@Jah00: No, mówili, co dla nich jest najważniejsze. Np. mogliby poprzeć rząd PiS, jeżeli ten obiecałby im zakaz marszów LGBT xD
Podeślesz screeny wszystkich odpowiedzi, bo mnie ciekawią a trzeba subskrypcje kupić ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Mysciak: Nic nie trzeba kupować. Bezpłatne konto wystarczy założyć i to trwa parę sekund.

Screeny też mogę później przysłać.
Odpowiedzi Konfederacji potrafią zaskoczyć. Czy jesteś za zniesieniem zakazu handlu w niedzielę? Konfederacja: Nie mam zdania.


@pierwszynawenus: Czemu Cię to dziwi? Konfederacja jest partią konserwatywną, czyli dokładnie taką samą, jak SP i PiS. Dlatego ich odpowiedzi społeczne się pokrywają, a różnica dotyczy wyłącznie gospodarki.
jak Lewica uzasadniła swoją decyzję? Jestem ciekaw tego fikołka bo zawsze twierdzą że stoją murem za pracownikiem


@Xuzoun: Lewica powiedziała, że jak prawa pracownika, które są dla nich najważniejsze, będą zagwarantowane (czyli wyższe wynagrodzenie tego dnia, oraz część wolnych niedziel), to oni, jako koalicjant, się zgadzają na zniesienie zakazu handlu w niedzielę.
owszem są inne, ale nie da się na nie zagłosować.


@Eldrig: Może w Twoim okręgu jest partia „Polska Liberalna - Strajk Przedsiębiorców” - oni deklarują wolność w każdej dziedzinie.

Tylko, że niestety Polaków nie za bardzo interesuje ta oferta.
@pierwszynawenus: Połowa posłów popiera a połowa nie. W programie partii nie ma określonego, więc każdy poseł ma swobodę, jak chce na ten temat zagłosować.

Konfederacja nie ma jednoznacznego stanowiska w tej sprawie. Część naszych polityków popiera zakaz, część jest mu przeciwna, a program partii nie reguluje tej drugorzędnej kwestii - przekazał Michał Wawer, skarbnik Konfederacji. - Nie narzucamy w tej sprawie dyscypliny, a nasi posłowie będą mogli realizować w tym zakresie