Wpis z mikrobloga

Ogladam nowy film konopa. Myslicie, ze TVN, TVP1 podlapia temat pedofilskiej szajki i cos sie zmieni, tzn. ludzie 50+ zauinteresuja sie tym, ze swiat nie idzie w zbyt dobrym kierunku czy raczej sprawa zostanie zamieciona pod dywan i wszystkie fagaty dalej beda wystepowac w fame mma? Ja obstawiam to drugie. Za duzy hajs tam jest i ludzie chca ogladac patologie, wiec patologia zrobi wszystko, zeby mozna bylo ja ogladac. #blackpill #przegryw #tvn #tvp #pis #po #wybory #pandoragate
  • 10
  • Odpowiedz
Myslicie, ze TVN, TVP1 podlapia temat pedofilskiej szajki i cos sie zmieni,


@typowyWykopekMizogin: myślę że nic się nie zmieni. Przywódcom państwowym i kościelnym zależy żeby nie karać pedofilii zbyt ostro, i najlepiej nie zauważać
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin

Ja myślę, że to co się działo/dzieje wśród tych youtuberów to jest pryszcz przy tym, co się dzieje za kulisami polityki czy "wielkiego showbiznesu". #!$%@? się zmieni długoterminowo.

Tak było, jest i będzie, w większości ludzie którzy mają jakąś władzę zawsze będą wykorzystywać ją dla swoich najskrytszych, niekoniecznie moralnych przyjemności, często mając wtedy w dupie czy krzywda dzieje się innym. Natura.
  • Odpowiedz
i cos sie zmieni, tzn. ludzie 50+ zauinteresuja sie tym, ze swiat nie idzie w zbyt dobrym kierunku


@typowyWykopekMizogin: jakim złym kierunku? tak jak napisał @Slavcel - tak było zawsze, jest i będzie. Interesowałeś się może co #!$%@?ły gwiazdy rocka? xD

Każdy z hajsem i/lub sławą może ruchać i manipulować na potęgę. Zawsze na świecie są idiotki dla których danie dupy np Justinowi będzie życiowym osiągnięciem xD
  • Odpowiedz