Wpis z mikrobloga

@extaza161: A nie ma tego w jakimś cywilizowanym źródle tylko na ruskich gównach? Swoją drogą to na pewno nie porachunki karteli meksykańskich, bo już wiele razy także przy okazji Ukrainy z czymś ktoś wyskakiwał a później się okazywało, że to meksykańskie bandziory mordują innych bandziorów.
A nie ma tego w jakimś cywilizowanym źródle tylko na ruskich gównach? Swoją drogą to na pewno nie porachunki karteli meksykańskich, bo już wiele razy także przy okazji Ukrainy z czymś ktoś wyskakiwał a później się okazywało, że to meksykańskie bandziory mordują innych bandziorów.


@niecodziennyszczon: Jeszcze nie widziałem meksola krzyczącego Allah akbar xD Zresztą, sorki - ale trzeba być naprawdę debilem, żeby nie odróżnić latynosa od ciapaka.

znaczy ja bym we
Jakoś nie widziałem filmików, gdzie gwałcili i łamali kończyny kobietom. Nie widziałem jak ucinali głowy na żywca. Nie widziałem również jak żydzi wkładali dzieci do klatek. Co Ty #!$%@? porównujesz? Obie nacje są siebie warte, ale skalę bestialstwa przekraczają kozojebcy.


@extaza161: To prawda. Jako cywilizowany naród preferujemy mordy spokojniejsze i bardziej wysublimowane. Powolna eksterminacja Palestyńczyków jest przystępniejsza niż szybka masówki jaką otrzymali Izraelici.
Nie jest to wtedy takie nieprzyjemne jak się
Pobierz Xodet - >Jakoś nie widziałem filmików, gdzie gwałcili i łamali kończyny kobietom. Nie...
źródło: a7c72d46007ae67ac03ce6fc977eb14294dc0ea2de67061ee57e9467338f1225
@extaza161: Napisałem wyraźnie, że mord to mord, z perspektywy ofiary jesteś trupem.
Chwilowo temat dotyczy tych dwóch nacji, ale nie o narodowość mi chodzi a o mentalność odbiorców. To my, zachód, jesteśmy podmiotem mojego komentarza.
@Aquamen: Z tym, że ja się nie znam na telegramie w ogóle i nie mam tam konta. Piszą ruski miałem na myśli, że to ogólnie jakiś ruski wynalazek jest te telegram. Trzeba mieć konto żeby to zobaczyć? Na tych kanałach, które wrzuciłeś w linku do wpisu z linkami nie widzę takich rzecz tylko głównie filmiki, które się od wczoraj już wszędzie przewijały ¯\(ツ)/¯