Wpis z mikrobloga

Oglądałem sobie wczoraj z ciekawości TVP Info przez godzinę, bo memy memami, ale chciałem zobaczyć to samemu. I pomyślałem, że tak agresywna propaganda przyjmowana przez starszych ludzi latami w przypadku wygranych wyborów przez Tuska może skutkować wieloma zawałami. Pomijam nienawiść wypełniającą tych ludzi, ale wciskanie im, że Tusk ściągnie na nas wojnę, napady, biedę i ogólnie koniec Polski to jest już taki poziom prania mózgu, że za to powinni iść siedzieć. Nie jestem fanem Tuska, ale jeśli faktycznie wygra i zacznie się tych ludzi ścigać i karać to mocno zapunktuje. Ale nie mam zbyt wielkich nadziei, że to się stanie. Takie przemyślenie mnie naszło.
#tvpis #tvp #polityka #telewizja #tusk
  • 4
@BulgarskiTaboret: niestety zasmucę Cię i mnie też ale dopóki Dudeł jest prezydentem to pisowskiego zarządu KRRIT nie wywalą przez dwa lata. Oni będą siedzieli na stołkach do końca swojej kadencji i nie pozwolą na zmianę osób które są w szczujni. A Dudu próby zmiany mediów ustawą po prostu zawetuje i ono pozostanie raczej (chyba że jakimś cudem opozycja uzyska 2/3 mandatów).
@k__d: Wierzą i to bezkrytycznie. Mojej różowej dziadek prawie płakał jak mówił, że Tusk może dojść do władzy i co to będzie wtedy. Pewnie takich ludzi jest więcej. Po tym stwierdziłem, że sam zobaczę czym ich karmią w TVP i byłem w szoku. Można memować jak z paskami w wiadomościach, albo tymi starszymi pieniaczami z wieców Platformy/Tuska, ale posłuchać na żywo że ktoś na serio boi się końca Polski po zmianie