Wpis z mikrobloga

co ciekawe, wg Stankiewicza to Bosak miał być za taką akcją, co zupełnie przeczy popularnej tezie, że PiS będzie się układał z narodowcami za plecami kuców ¯\(ツ)/¯ kto śledzi tę partię ten się w cyrku nie śmieje


@tobaccotobacco: ja ich nie śledzę ale to że Bosak od dawna był antypisowski to wiedziałem od dawna. Wielu mogłoby się z pisem układać ale nie ruch narodowy.
@yhbgrobdoivbvwamsv akurat Stankiewicz to mocno wiarygodne źródło. Jeden z najbardziej rzetelnych dziennikarzy w Polsce, jego wszystkie artykuły mają zawsze bardzo mocne potwierdzenie w źródłach. Zresztą wystarczy przeglądając jego dokonania by zauważyć, że to nie jest byle przypadkowy pismak. Także przekazywane informacje przez niego można traktować naprawdę serio.
@yhbgrobdoivbvwamsv no nie wiem. Praca dziennikarza polega też na nieoficjalnych rozmowach z ludźmi. Jeśli dostał taka informacje właśnie w ten sposób to nic dziwnego, że nie zdradza danych swojego źródła. Natomiast wiarygodności takich treści dodaje nazwisko osoby, która je upublicznia. Idąc za tym - skoro robi to dziennikarz, który niejednokrotnie udowodnił swoją rzetelność, to można potraktować poważnie przekazywane przez niego informacje.
który niejednokrotnie udowodnił swoją rzetelność, to można potraktować poważnie przekazywane przez niego informacje.


@szychun: dziennikarzyna Stankiewicza kojarze wlasnie z podcastu stanu wyjatkowego - czyli polprawdy, klamstwa, i jawna polityczna agitka. Dla mnie jest on absolutnie niewiarygodny obecnie, mimo ze kiedys moze cos zrobil.
co takiego przekazał co okazało się polprawda, kłamstwem lub agitacją?


@szychun: mowie jako raczej o wszystkich co ten podcast tworza - ale dalej sie pod tym tez podpisuje.
Genrealnie nie maja problemu by w jednym zdaniu mowic, ze cos jest niegodne i nie wolno - chociazby w temacie filmu Holland, by w drugim #!$%@? pis rzeczami z ktorych przed chwila sie smiali. Mnostwo polprawd czy klamst o konfie. Subetlnych, to fakt.
@yhbgrobdoivbvwamsv słucham ich regularnie i odnoszę inne wrażenie. Raczej każda opinie podpierają jakimś faktami, nigdy nie jest to rzucone na zasadzie "bo tak". Poza tym jeśli konfederacja czuję się czymś dotknięta niech się procesują ¯_(ツ)_/¯
Poza tym jeśli konfederacja czuję się czymś dotknięta niech się procesują ¯(ツ)


@szychun: dlatego pisalem, ze sa ta rzeczy subtelne, a nie ordynarne klamstwa ala TVPis. Powiedziane tak, zeby bylo wiadomo o co chodzi. Chyba nawet w ktoryms odcinku o tym opowiadali jak ich ucza na studiach i tlumaczyli plebsowi slynne pytanie czy przestal pan bic zone xD
@yhbgrobdoivbvwamsv no ale tam chodziło o coś innego ;P z tego co pamiętam Dominika Długosz tłumaczyła, że jest to zmanipulowany typ pytania, którym posługują się pracownicy tvp wobec polityków opozycji. Nie kojarzę by wychwalali tę technikę.